reklama

reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: [1] 2 3 ... 17
1
Internet a domácí síť / Re:Internet HD
« kdy: 02. 10. 2017, 09:00:55 »
Také jsem se dotazoval, co je internet HD. To je marketingový název, nic víc. K běžnému internetu dostanete jen nějakého virtuálního technika, který v real time hlídá, jestli nedošlo náhodou k závadě připojení a případně okamžitě zajistí nápravu. 

Stejný nesmysl jako Pevný internet vzduchem od T-Mobile. To je také jen marketing. Navíc je zákaznická podpora T-M hodně háklivá na označení "nesmysl", protože si všichni myslí, jak jsou marketingově geniální. "Pevný internet" neznamená, že je připojení pevně vázáno na konkrétní AP, jak vysvětluje T-M. Výsledkem jsou nas.. klienti, kteří to samé chtějí po konkurenci, kde zjišťují, že si pevný internet vzduchem objednat nemůžou, neboť neexistuje. Tuhle vyvolal na FB jeden takový hodně emotivní flame, i ostrá slova tam padala...  ::)               

2
Tedy to je opravdu knížecí moudro... Je zajímavé, že některé moje práce jsou už deset let hostované na free hostingu a nikdo nesmazal ani obrázek. No offense, ale myslíte, že jsem puberťák, který neví, že všechno něco stojí?  ::)     

3
Jistý nejmenovaný český image hosting přešel na model "jen s registrací" a ještě k tomu smazal všechny nahrané fotografie z minulého půl roku (minimálně). >:( Tak jsem to musel promazat, čímž topic malinko utrpěl. Bohužel nemohu obnovit, tyhle postřehy si nikde nezálohuju.         

4
Jo, jasně. Mohl byste prosím dodat zdroj? To je tak nehorázná bl.bost, že to aspiruje na vtip měsíce  ;)
A O2 (značka) patří španělské Telefonice, kolego. Český oligarcha ji má jen licencovanou. A je věcí každého subjektu, kde se rozhodne platit daně. Mít velkou společnost, tak platím daně taky jinde...   

5
"Národní majetek" i "rodinný majetek" jsou oboje bláboly, takové druhy vlastnictví neexistují. To jen tak okolo kolem  ;) Jak slyším "rodinné vlastnictví" nebo "rodinný majetek", dostávám kopřivku... 

6
kdo to bude platit..... 8)
Kdo? Modří vědí...  ;) 

7
Pán zřejmě žil několik let na pustém ostrově  :D Operátor může měnit nabídku směrem nahoru i dolů a to i bez vědomí klientů. Sestim smiřte  ;)   

8
To jsou všechno "hlavní" profily firem, co šíří nějakou televizi s celostátním pokrytím. Jediný, kdo nemá víc činností, je Freesat. UPC je poskytovatel tv a internetu, Digi satelitní a OTT televize.
Že někdo umí a někdo neumí pracovat se sociálními sítěmi, není předmětem srovnání. To je prostý počet "Like" pro tu kterou firmu, nic víc.

9
Set-top-boxy / Re:Co je tohle?
« kdy: 22. 06. 2017, 17:25:34 »
"Je to legální? Ano, je!"
Omyl, není. Soudní dvůr evropské unie prohlásil, že i vytváření dočasné kopie autorsky chráněného díla staženého bez zaplacení je nelegální.

"nestahujete žádný obsah do svého zařízení"
Ale jděte... To je běžný android přístroj a stahuje si dočasnou kopii souboru.   

A dále, prodej takto upravených přístrojů je trestný v celé EU. Viz kauza Stichting Brein vs J.F. Wullems:
http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf?text=&docid=190142&pageIndex=0&doclang=CS&mode=req&dir=&occ=first&part=1&cid=374150 
   

10
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 17. 06. 2017, 22:22:08 »
Netflix podporuje pirátství?  :D :D


11
Really, pal?  ::) 

kdy: 08. 06. 2017, 12:36:02

"Ach jo. To je nah...o. To to zku....ý O2 nemůže udělat tak, že ti přidá alespoň 10 zařízení, na kterých si to můžeš přehrát..."

kdy: 10. 06. 2017, 13:31:52

"Na druhou stranu vy asi neumíte čist. Vždyť jsem přeci všem těm, co k tomuto tématu měli věcné připomínky poděkoval, tak si to prosím nechte, ano?!"

kdy: Dnes v 08:52:54

"Zkuste si občas předčíst nějakou tu recenzi místo toho urážení ;)"

"A příště si prosím odpusťte tu Vaši konstruktivitu a i to "představování". Na ten Váš odkaz jsem se ani nepodíval, stačilo mi, jak jste se nám představil svými příspěvky."

(K tomu mám poznámku: píše se přečíst, pane řediteli zeměkoule.  :P )

Navážíte se do dlouholetých uživatelů (Grifin - 2001, Kuboslav - 2012) a sám jste nováček, co komunitě nic nepřinesl. Ale ego a sebevědomí, to vám nechybí.  ::)     

12
Jediná věta, nováčku: Mě zase stačilo, jak hezky útočně píšete vy. Tím veškerou komunikaci s vámi končím.

13
Milý pane, za prvé, moje připomínka byla konstruktivní, protože Plus a Max jsou jako nebe a dudy. A za druhé, mně jste tedy nepoděkoval, jen jste nás udivil svojí neznalostí angličtiny.
A za poslední, protože jste "nováček", tak dovolte, abych se vám představil:
http://www.digizone.cz/autori/petr-faistauer/
Zde najdete moji práci, i když některé články jsou v placené sekci.
Přeji hezký víkend  ;)
     

14
@DavCZa: Doporučuji ještě novější H96 Max s CPU RK 3399, je výkonově jinde a lépe vybavený.
A ani velcí operátoři po Evropě neumožní více než pět zařízení, takže bych se s tím módním nadáváním na O2 mírnil. Dělá to, co dělají ostatní operátoři... 

15
Set-top-boxy / Re:Zprovoznění set-top boxu Evolveo Andromeda
« kdy: 08. 06. 2017, 09:02:39 »
Velmi zhruba. Pravděpodobně došlo ke konfliktu HW verze. Existují verze 1.0 a 1.1. A právě s verzí 1.1 funguje pouze FW evolve 1.19, ale nikoliv už evolve 1.18 ani polský FW cabletech 1.27 a 1.28.   
Set-top-box je ve stavu tzv. "bricked". Je to několik let starý stroj, tak jsem zkusil zagooglovat a nejlépe udělat je kontaktovat autorizovaný český servis Evolveo, protože několik lidí se shodlo, že nejspíš s tím doma neuděláte nic. :(

VSP DATA a.s.
Service Park
Průmyslová 1181
391 02 Sezimovo Ústí II
+420 381 489 800
gsmservis@vspdata.cz
http://web.vspdata.cz
Pondělí - Pátek
08:00 - 16:00

Sběrná místa na reklamace produktů EVOLVEO:

VSP DATA a.s.
Jeremenkova 88
140 00 Praha 4
+420 381 489 800
evolveo@vspdata.cz
Pondělí - Pátek
08:00 - 17:00

Možná vám poradí nějaký šikula, co se FW problémy zabývá profesionálně. 

Stran: [1] 2 3 ... 17

reklama