Autor Téma: Samsung LE40C670 - vypadnutí signálu DVB-T po zapojení kabelu satelitu  (Přečteno 4322 krát)

eiffeltom

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mám Samsung LE40C670 (DVB-T/C/S), FW3011 10/10/2011; Konečně jsemse dokopal ke koupi paraboly a zapojení satelitu. Když jsem zapojil satelitní kabel do TV, tak mi vypadl DVB-T signál některých programů. Multiplex české televize funguje, ostatní vypadlo. Vytáhnu satelitní kabel a DVB-T je zase ok.
Zkoušel jsem nastavení napájení LNB. Když je zapnuté, tak funguje satelit ale DVB-T ne (jen ČT programy), když vypnu napájení, tak (logicky) nejde satelit, ale běží DVB-T. Síla signálu DVB-T, při zapojeném sat. kabelu, pak lítá 50-0-50-0... a bitové chyby úplně plné na 2000, na ČT programech žádný efekt, ta funguje.
Jak to dát dohromady, aby fungovalo DVB-T i S najednou? (zpět do továrního nastavení nic, nový FW 12/12/2011 mito nechce vzít)
Parabole je zatím opřená v rohu balkonu, není pevně přidělaná, DVB-T anténu beru ze společného panelákového rozvodu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Retiree

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Myslím, že už Ti zcela jednoznačně dpověděl KamilZ na http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/23683-Samsung-LE40C670?p=403044#post403044. Použij galvanický oddělovač na signálu z rozvodu STA.