Autor Téma: ECG LED TV 502 PVR  (Přečteno 4318 krát)

GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
ECG LED TV 502 PVR
« kdy: 04. 07. 2012, 13:57:43 »
Dobrý den,

prosím vás chtěl jsem se zeptat k čemu slouží na zadní straně televizoru značky: ECG LED TV 502 PVR, CI slot.

Chytám tv stanice pomocí dvb-t antény a rád by jsem přešel na satelit. Slyšel jsem že pomocí CI slot se dá chytat satelit. Tak by jsem se rád zeptal k čemu přesně ten CI slot je. Aby jsem si nekoupil nějakou blbost.

Děkuji moc za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ECG LED TV 502 PVR
« Odpověď #1 kdy: 04. 07. 2012, 15:27:31 »
Dobrý den,

prosím vás chtěl jsem se zeptat k čemu slouží na zadní straně televizoru značky: ECG LED TV 502 PVR, CI slot.

Chytám tv stanice pomocí dvb-t antény a rád by jsem přešel na satelit. Slyšel jsem že pomocí CI slot se dá chytat satelit. Tak by jsem se rád zeptal k čemu přesně ten CI slot je. Aby jsem si nekoupil nějakou blbost.

Děkuji moc za odpověď.
Tato TV nemá satelitní tuner, takže si musíte pořídit samostatný přijímač (STB) pro příjem DVB-S(2).
CI slot slouží ke vložení dekódovacího modulu. Pro pozemní příjem u nás zatím není využitelný.


GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
Re:ECG LED TV 502 PVR
« Odpověď #2 kdy: 04. 07. 2012, 15:48:44 »
Dobrý den,

prosím vás chtěl jsem se zeptat k čemu slouží na zadní straně televizoru značky: ECG LED TV 502 PVR, CI slot.

Chytám tv stanice pomocí dvb-t antény a rád by jsem přešel na satelit. Slyšel jsem že pomocí CI slot se dá chytat satelit. Tak by jsem se rád zeptal k čemu přesně ten CI slot je. Aby jsem si nekoupil nějakou blbost.

Děkuji moc za odpověď.
Tato TV nemá satelitní tuner, takže si musíte pořídit samostatný přijímač (STB) pro příjem DVB-S(2).
CI slot slouží ke vložení dekódovacího modulu. Pro pozemní příjem u nás zatím není využitelný.



Děkuji vám moc za informace.