Autor Téma: "Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?  (Přečteno 8645 krát)

Jiří Ryvola

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Jak už jsem napsal v nadpisu, zajímalo by mě v jakém multiplexu tyhle dvě stanice vysílají protože se mi je nějak nedaří stabilně naladit. Jestli je to multiplex 4 tak to je divné tam mám 100/100. Děkuji za odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #1 kdy: 30. 09. 2012, 11:43:11 »
Zdravím. Pětka v Multiplexu 3 a Inzert v Multiplexu 4. www.tvzpravodaj.mnoho.info/televizni-stanice/pripravovane-tv
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


František Petrů

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #2 kdy: 30. 09. 2012, 11:45:14 »
Nenaladíte je, protože zatím ještě nevysílají. Jinak Pětka bude v MUX3, InzertTV v MUX4.


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #3 kdy: 30. 09. 2012, 11:51:00 »
Ale jdou naladit ty pozice se jmény Pětka a Inzert Tv. Pětku už mám naladěnou 3 měsíce. Je tam napsáno že tam bude televize plná zábavy. Ta zítra spouští promo a 15.10. vysílání. U Inzert Tv mám program pojmenovaný ale žádný obsah zatím. Ta začne koncem roku.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Jiří Ryvola

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #4 kdy: 30. 09. 2012, 12:05:30 »
Pokud tedy jedna vysílá v muxu 3 a druhá v muxu 4 tak potom nechápu proč ani jednu pořádně neladím, respektive naladím je obě se signálem zhruba 40/30 a někdy i méně, je to dost kolísavé. Všechny ostatní stanice mam zhruba těch 100/100. a mux 4 chytám také na výbornou.  Začínám pomalu podezírat anténu a nebo koaxiální kabel, oboje totiž má svoje léta už za sebou. Navíc všechno venku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #5 kdy: 30. 09. 2012, 12:59:51 »
Pokud tedy jedna vysílá v muxu 3 a druhá v muxu 4 tak potom nechápu proč ani jednu pořádně neladím, respektive naladím je obě se signálem zhruba 40/30 a někdy i méně, je to dost kolísavé. Všechny ostatní stanice mam zhruba těch 100/100. a mux 4 chytám také na výbornou.  Začínám pomalu podezírat anténu a nebo koaxiální kabel, oboje totiž má svoje léta už za sebou. Navíc všechno venku.
Zkuste si někde ujasnit, jak je to s rozdílem síly a kvality signálu u jednotlivých stanic v jednom MUXu. Opravdu na to nemá vliv letitý koax a anténa. Anténa, i část koaxu mezi ní a budovou jsou určeny pro používání venku. Jinak byste příjem musel řešit pokojovou anténou a potom by anténa, ani spojnice s TV venku netrpěly. :-)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #6 kdy: 30. 09. 2012, 14:04:34 »
Pokud tedy jedna vysílá v muxu 3 a druhá v muxu 4 tak potom nechápu proč ani jednu pořádně neladím, respektive naladím je obě se signálem zhruba 40/30 a někdy i méně, je to dost kolísavé. Všechny ostatní stanice mam zhruba těch 100/100. a mux 4 chytám také na výbornou.  Začínám pomalu podezírat anténu a nebo koaxiální kabel, oboje totiž má svoje léta už za sebou. Navíc všechno venku.
Zkuste si někde ujasnit, jak je to s rozdílem síly a kvality signálu u jednotlivých stanic v jednom MUXu. Opravdu na to nemá vliv letitý koax a anténa. Anténa, i část koaxu mezi ní a budovou jsou určeny pro používání venku. Jinak byste příjem musel řešit pokojovou anténou a potom by anténa, ani spojnice s TV venku netrpěly. :-)
Hodnoty síly a kvality signálu jsou parametry transportního datového toku a musí být tedy pro všechny programy v rámci jednoho multiplexu stejné.


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #7 kdy: 30. 09. 2012, 14:15:41 »
není inzert TV regionální?
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #8 kdy: 30. 09. 2012, 14:32:48 »
není inzert TV regionální?
No původně měla být jen v určitých regionech ale tu prázdnou pozici co dřív byla pojmenovaná jako new TV  a nyní Inzert TV chytnou všichni co mají signál muxu4. ;-)


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #9 kdy: 30. 09. 2012, 14:37:06 »
Ano má být regionální. Zatím ji mám na Vysočině naladěnou - Pelhřimov. Ale třeba mi pak zmizí.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Pětka" a "inzertTV" - v jakém vysílají multiplexu?
« Odpověď #10 kdy: 01. 10. 2012, 17:33:44 »
Tedkom, nevím co mě to napadlo jsem cvaknul na Inzert TV a už tam není modré pozadí. Je tam velké logo telky z informací ze televize zacne v prosinci 2012 a odkaz na webovky a to bydlím v Liberci kde by telka vůbec neměla vysílat. ;-)