Autor Téma: LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25  (Přečteno 4317 krát)

davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« kdy: 16. 02. 2013, 11:26:07 »
Dobrý den,
v dětském pokoji používáme tuto TV jako zdroj signálu pro tuto TV používáme DVB-T od UPC mezi 14.a 15.2. (jestli se nepletu UPC dělalo přesun TV pozic v DVB-C) přestali jít stanice z kanálu 25. Při manuálním ladění mi TV ukazuje žádný signál. Vyzkoušel jsem TV i na jiném místě u TV, kde tyto pozice po znovunaladění fungují. Je možné, že by se porouchal tuner na 25kanále? Na druhé TV Plazma Panasonic jsem při aktualizaci programů také nenašel tyto stanice, ale při manuálním naladění kanálu 25 již vše bez problémů.

Nesetkal jste se někdo s tímto problémem? Kontaktovat UPC mi přijde zbytečný, když na jiných TV vše funguje. Takže asi budu muset zkusit reklamaci.

Díky za názor

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2013, 12:02:24 »
Nevím, v čem je problém, ale i u USB tuneru mně to automaticky 24. a 25. kanál nenaladí. Ručně ale bez problémů.


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #2 kdy: 17. 02. 2013, 11:22:05 »
Problém sice nevyřešen, ale obešel jsem ho. TV má DVB-C tuner a UPC vysílá to samé v DVB-C také volně, takže jsem přeladil TV na DVB-C a už to neřeším.



kratochvilevzen

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #3 kdy: 17. 02. 2013, 11:28:38 »
V DVB-C je dokonce o pár volných stanic víc, než v DVB-T :)


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #4 kdy: 20. 02. 2013, 07:43:10 »
Než jsem přeladil na DVB-C zkusil jsem ještě dotaz na UPC, jejich odpověď byla, programy Smíchov, Zoom, TV Šlagr nejsou v naší oblasti dostupné v jejich síti v DVB-T (na dalších dvou TV stále fungovali) včera ale dostáli svým slovům a opravdu již nejsou k dispozici. TV na 25k najde signál, naladí stanice, ale když je chci zobrazit, tak mi odpoví, že není signál. Možná, že tam proudí jen doplňující info, ale obraz a zvuk nikde. Tak jsem přeladil i ostatní na DVB-C a je klid (to mi poradili i v UPC)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #5 kdy: 20. 02. 2013, 08:40:37 »
Něco s tím opravdu dělali. V PC mi to ukazovalo kvalita 100% ale bez obrazu. Musel jsem to vymazat a naladit znovu, ale jde mi všech 5 muxů.


davidtomko

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LG DM2350D-PZ problém s signálem na kanále 25
« Odpověď #6 kdy: 25. 02. 2013, 07:14:57 »
Tak mi to vera nedalo a zkusil jsem aktualizovat seznam programů a vše je zase zpátky, ne že bych stál o Smíchov a Telku, ale ten Zoom mě docela mrzel, v obíváku nemám TV s DVB-C tak jsem začal zase více používat satelit. Takže výsledek: v DVB-T od UPC jsou zase zpátky zmiňované programy i přes tvrzení pracovníků UPC, že v mém regionu nejsou v DVB-T k dispozici.