Autor Téma: Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)  (Přečteno 114355 krát)

YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #30 kdy: 11. 07. 2013, 08:45:26 »
Zrovna Nova Cinema je v HD v nativu (kabel UPC), ale vzhledem ke sledovanosti nula nula nic je samozřejmě zbytečné to cpát na satelit.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #31 kdy: 11. 07. 2013, 08:47:13 »
Takže jsem mluvil s operátorem a sám mě požádal, abych jim to poslal i písemně (už je). Bude se to posílat na vedení do Lucemburska, takže žádám zákazníky freeSATu by Direct UPC, aby se také připojili a ukázali tlak (remcat doma a na Netu nestačí!). Operátor se také vyjádřil, že kapacitu na další rozšiřování mají.
He he, to by mě zajímalo, jak to dopadlo a jak se k tomu v Lucembursku vyjádřili... :-)

A teď vážně - na tyhle firmy stížnosti, remcání atd neplatí. Na tyto firmy platí jen podání (nikoliv hrozba) výpovědi - to je ta správná ukázka tlaku. A pokud se třeba najde 5 % zákazníků (nikoliv jednotky, desítky, stovky), kteří podají výpověď s důvodem, že jim chybí třeba ČT sport HD, tak věřím, že se tím už někdo zabývat bude.
Takhle je to jen remcání doma a na netu.
Nebude se tím zabývat nikdo. Zabývej se tím ty, tj. na programy typu ČT4 HD si pořiď Skylink a na ty placené třeba onen freesat.
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #32 kdy: 11. 07. 2013, 09:38:43 »
Zrovna Nova Cinema je v HD v nativu (kabel UPC), ale vzhledem ke sledovanosti nula nula nic je samozřejmě zbytečné to cpát na satelit.
Připouštím, že mi něco uniklo, ale Nova Cinema opravdu odbavuje nativ HD? Je ovšem pravda, že při malé sledovanosti je zbytečné to řešit.


YABAKA

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 546
    • Zobrazit profil
Lukáš Polák = totální zakomplexovaný idiot


moonword

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 141
  • Haunted Happenings
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #34 kdy: 11. 07. 2013, 10:22:20 »
Zbytečné to rozhodně není. Ale samozřejmě Nova na to nemá peníze a Skylink taky ne. Takže Nova Cinema HD na satelitu nikdy nebude.
ESTANT assis de nuict secret estude,. Seul reposé sur la selle d'ærain: Flambe exigue sortant de solitude,. Fait prosperer qui n'est à croire vain.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0