reklama

reklama

Autor Téma: DVB-T2 H.265 TELEVIZOR  (Přečteno 210907 krát)

omar3

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:DVB-T2 H.265 TELEVIZOR
« Odpověď #255 kdy: 11. 01. 2017, 20:26:44 »
Novou televizi již mám, tak se zeptám, zda-li už se ví, kdy tu televizi budu moct využít v rámci T2 vysílání?  Je nějaký termín spuštění T2 h,265 u nás, prý to má být tento rok... :-D
Zrovna dnes jsem ve slovenském vlákně činil dotaz, komu se podařilo zachytit DVB-T/2 z Bratislavy. To je zrovna jeden ze zdrojů, který můžeš na své nové TV otestovat. Nejde to ale na kus drátu. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 85-východ, 75-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: AT, SK LP345
IPTV: Albis

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jan Z

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 11. 01. 2017, 23:45:43 »
Vždyť snad primárně nejde o to, využít předčasně pořízený tuner pro DVB-T2, ale hlavně co a v jaké kvalitě nabídne zrovna ve vaší lokalitě. Kdo na to může odpovědět, když není jasné místo příjmu, kdo tam bude vysílat, v jaké kvalitě a za jakou cenu? X-tá repríza, starý film a SD verze pořadu budou stejné při příjmu v DVB-T i DVB-T2.  ;)

Kraj jihomoravský, jde mi o to vyzkoušet jestli TV opravdu tuner má- Sice věřím, že ho má, ale nikdo ho neviděl...  ;D

Jan Z

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #257 kdy: 11. 01. 2017, 23:47:06 »
Novou televizi již mám, tak se zeptám, zda-li už se ví, kdy tu televizi budu moct využít v rámci T2 vysílání?  Je nějaký termín spuštění T2 h,265 u nás, prý to má být tento rok... :-D
Zrovna dnes jsem ve slovenském vlákně činil dotaz, komu se podařilo zachytit DVB-T/2 z Bratislavy. To je zrovna jeden ze zdrojů, který můžeš na své nové TV otestovat. Nejde to ale na kus drátu.

tak zkusit bych to mohl aspoň tak----

reklama