Autor Téma: Udělejte si obrázek  (Přečteno 18013 krát)

Stranik

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #15 kdy: 08. 06. 2010, 22:55:45 »
To taky nechápu proč to uzamykají ... a někde raději ani nedají vůbec diskuzi. Někdy bych chtěl něco k věci napsat ovšem je to třebas bez diskuze  :(

A taky nechápu toho TechnikaTKR ... jak to, že tam má ve všem volné pole? Jiní by byli za stejné úkony zablokováni nejméně 100x. Tak bud' pravidla pro všechny stejná nebo pravidal žádná ... jinak nevím o jakej pořádek se tam má jednat - dle diskuze 007.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #16 kdy: 08. 06. 2010, 22:56:51 »
Davide, no to jsi teda velkej frajér, když z písma od klávesnice poznáš, kdo to napsal ...  :D

Jinak mimochodem, ty jsi taky pěknej rejpala ... možná to na sobě ani nevidíš. Okolí to ovšem vidí moc dobře.  ;)

a to si jako mám sednout na zadek z toho cos napsal? :-D já rýpu, to vím, ale vždy to má důvod. Ale bezdůvodně začít vlákno a tam napsat takové nesmysly...to je trošku o něčem jiném.

ach jo, tady nejde o rýpání, tady jde o jejich žabomyší válku. A jako proplížit se do ležení nepřítele, podpálit tam oheň a pak zdaleka vykřikovat "jéé sami si to zapálili, to jsou *** "

a sorry, ale ty víš prd, známe se s Lukášem trochu jinak, osobně a déle než kolem nějakého DZ... a vím co umí :-) je to záškodník, uplatnil by se v kontrašpionáži :-D takže jeho styl znám a těžko se napodobuje :-)

esi se vyvrátí to jeho nařknutí, tak se mu tu bez problémů omluvím a vemu vše zpět, ale mně bije do očí to, že mne to samotného trklo ještě než tam napsal tamnější admin :-)

vidím se moc dobře, to se neboj :-) na to nepotřebuju někoho dalšího...


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #17 kdy: 08. 06. 2010, 22:58:08 »
To taky nechápu proč to uzamykají ... a někde raději ani nedají vůbec diskuzi. Někdy bych chtěl něco k věci napsat ovšem je to třebas bez diskuze  :(

za dobu co diskusi na parabole sleduju (asi rok), taks tam nikdy nic k věci nenapsal :D


Stranik

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #18 kdy: 08. 06. 2010, 23:00:33 »
A co, a to jako něčemu či někomu vadí?  ;)


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #19 kdy: 08. 06. 2010, 23:01:10 »
A co, a to jako něčemu či někomu vadí?  ;)

nééé, to vůbec nevadí :-D mein gott... zas vývar z ponožek???

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stranik

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #20 kdy: 08. 06. 2010, 23:02:16 »
Zato tobě to koukám hlavně vadí .... že?  :D

Já se stejně v těch Satelitních věcech ani pořádně nevyznám.  ;)


david.kriz

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #21 kdy: 08. 06. 2010, 23:14:24 »
Zato tobě to koukám hlavně vadí .... že?  :D

Já se stejně v těch Satelitních věcech ani pořádně nevyznám.  ;)

no však právě :D


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #22 kdy: 08. 06. 2010, 23:19:15 »
Koukám ,pánové tady to večer žije! Nechápu, proč se Štěpán vyjadřuje k něčemu, čemu (jak sám přiznává) vůbec nerozumí!  :( >:( :( >:(


Stranik

  • Host
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #23 kdy: 08. 06. 2010, 23:25:47 »
Dobré ráno Lumíre  :D To píši o konkurenční Parabole, víš.  ;)  :D Ale jinak zde se tentokrát neřeším já  :)


Lumír L

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 424
  • "Z krásné lži nám nikdy nová pravda nevyroste!!"
    • Zobrazit profil
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #24 kdy: 08. 06. 2010, 23:27:21 »
"VYFIČ!"  ;D ;D
« Poslední změna: 09. 06. 2010, 07:42:13 od Lumír L »


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #25 kdy: 08. 06. 2010, 23:46:14 »
Také chodím, nejen na oba zmíněné weby, o parabole si myslím své, o chování admina a majitele také, nicméně kdysi se tam scházela zajímavá komunita lidí kolem satelitu (většina už tam není), tak tam pravidelně mrknu, zda je něco zajímavého hlavně v diskusi. Rozumný člověk tam býval D2MAC. :o

Ale k věci co jsem chtěl napsat, dnes kolem oběda mrknu na parabolu a tam žádná informace, novinka, zajímavost, prostě nic. Čili to vlákno v diskusi, mohl napsat kdokoli, protože si tohoto jevu všimlo jistě více lidí.
Né že by mi to vadilo, všechny informace mívám většinou vždy z první ruky (UPC, Skylink, CsLink), nebo jiných webů vč. DigiZone, na parabolu chodím naposled a většinou se tam ty informace válejí pohromadě ze všech těchto zdrojů.


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #26 kdy: 08. 06. 2010, 23:47:40 »
Já nevím, ale zdá se mi, že se tímto vláknem dostáváme na úroveň Paraboly, co se týče obsahu fór a jejich stylu.  ???

Konspirační teorie jsou hezká věc, ale pokud nemám důkazy, vymýšlet kdo co proč a jak nemá smysl. To vlákno na parabole jsem nepochopil, co bylo smyslem, zřejmě pouze provokace. Že jsou fóra na Parabole "moderována" jak jsou moderována, asi všichni víme. To tady na DZ neplatí, alespoň pokud vím. Musím říct, že osobně nechápu, proč se diskutující na Parabole stále drží v tak početné komunitě, když tam vládne v diskuzích diktatura, navíc i po grafické stránce atd. je to děsné.

Fórum dělají uživatelé, a když tam píše Saxon, že na DZ zakládají vlákna admini atd., je třeba říci, že to tak je, alespoň já zakládám témata často. Ale je to dané tím, že se mi zdá, že bude dané téma zajímavé i pro ostatní. Stejně by měli postupovat i další, ať se diskuze rozvíjí. A je škoda, že spousta zajímavých přispěvatelů se drží na Parabole i přes tamní negativa, kterých prostě vidím více než zde na DZ. Fórum zde má spoustu možností, a je tu prostor otevřený, kdokoliv s konstruktivními příspěvky tu má místo, a nehrozí mazání a banování bez důvodu.

Řádky výše píšu jako přispěvatel na fórum, ač tu mám admin práva, navíc nejsem redaktorem DZ a nepotřebuji tu dělat nějaké selfpromo. Ale naprosto otevřeně, na tomto fóru jsem od začátku proto, že se mi tu líbí, a nacházím zde často zajímavé příspěvky. Doufám, že takto to vidí i ostatní.

Je škoda, že mezi DZ a Parabolou panuje taková rivalita, protože i tam se najdou zajímavé informace a přispívají tam do diskuzí někteří s velmi přínosnými zkušenostmi a postřehy. Bohužel, styl, jaký tam na fóru panuje, mne od čtení často odrazuje. A po přečtení zde zmíněného vlákna a reakcí tamního "admina" tam zase delší dobu nezavítám.  :(

Každopádně i tomuto fóru by prospělo více příspěvků k tématu a méně osobních debat a napadání!
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #27 kdy: 08. 06. 2010, 23:54:38 »
Zbytečně to hrotíte,všude je něco,ikdyž občas se musí člověk vyřvat,radši banán -než si nechat kadit na hlavu!!! ;D/spyko/
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Julda Fulda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #28 kdy: 09. 06. 2010, 07:35:32 »
To taky nechápu proč to uzamykají ... a někde raději ani nedají vůbec diskuzi. Někdy bych chtěl něco k věci napsat ovšem je to třebas bez diskuze  :(

A taky nechápu toho TechnikaTKR ... jak to, že tam má ve všem volné pole? Jiní by byli za stejné úkony zablokováni nejméně 100x. Tak bud' pravidla pro všechny stejná nebo pravidal žádná ... jinak nevím o jakej pořádek se tam má jednat - dle diskuze 007.
Měl bys navštívit psychiatra, protože tvoje fóbie na technikaTKR je už zralá akorát na hospitalizaci v PL  ;D


Julda Fulda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Udělejte si obrázek
« Odpověď #29 kdy: 09. 06. 2010, 07:41:54 »
Pokud jsme někdy někomu smazali diskusní vlákno, tak to sem napište. Nemáme s kritikou do vlastních řad problém.
Vlákno ne, ale těch zabanovaných nickname je slušný seznam. A schvalování příspěvků taky o něčem svědčí (byť to se dá do jisté míry chápat). Teď jsem jistě na řadě já za tu kritiku  ;D