Autor Téma: CS film - nové logo  (Přečteno 16096 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
CS film - nové logo
« kdy: 01. 04. 2015, 23:02:56 »
Ode dneška 1.4 je logo CS v červeném rámečku

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kinotechnik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:CS film - nové logo
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2015, 08:17:57 »
Ode dneška 1.4 je logo CS v červeném rámečku
[/q
uote]

Také jsem si toho okamžité všimnul. Je to jako rána přes oči. Většina ostatních stanic od tohoto ustoupila a používají loga šedá a průhledná. Zvláště na CS filmu je to rušivé, když většina filmů je černobílá. Červené orámování loga pak působí jako pěst na oko. Doufám, že to je pouze zkouška a odpovědní budou budou rozumní a logo vrátí do původního stavu. Takto by šli jasně proti všeobecnému trendu.


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:CS film - nové logo
« Odpověď #2 kdy: 02. 04. 2015, 09:25:21 »
Jestli to třeba nemaj jenom dočasně, kvůli tomu, že slavěj nějakejch deset let.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:CS film - nové logo
« Odpověď #3 kdy: 02. 04. 2015, 09:42:27 »
Samozřejmě, že mají. Kdo ten vzkaz nevyčetl, ty červené znaky jsou právě desítka. Mně to hned také nedošlo a nechápavě jsem na to logo koukal... :o :o :o
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:CS film - nové logo
« Odpověď #4 kdy: 02. 04. 2015, 10:03:28 »
Samozřejmě, že mají. Kdo ten vzkaz nevyčetl, ty červené znaky jsou právě desítka. Mně to hned také nedošlo a nechápavě jsem na to logo koukal... :o :o :o

Hurá, už jsem na to přišli :) takže buď tam bude červená desítka celý rok, nebo dočasně.

Teď se ještě dočkat hd vysílání (přitom už na cs filmu dávali z nových kopií např. filmy: Nejlepší člověk (1.4), Kluci na řece, Pekařův císař, Císařův pekař, Pyšná princezna, Panna a netvor, Dívka v modrém, Noční jezdci; Anton špelec, ostrostřelec, Páni kluci, Divoká svině, Noční motýl, Dobrý voják Švejk, Poslušně hlásím, Dovolená s Andělem, Anděl na horách, Markéta Lazarová, Všichni dobří rodáci, Byl jednou jeden král...)
« Poslední změna: 02. 04. 2015, 10:48:00 od jirkazdevitky »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:CS film - nové logo
« Odpověď #5 kdy: 02. 04. 2015, 12:59:59 »
Z toho asi nic nebude, protože nový přepis do HD si jeho autor jistě nechá královsky zaplatit a navíc by to znamenalo přejít na HD distribuci, což by u nízkonákladovky typu CSF (která většinu času stejně dává jenom SD) nemělo valný smysl.