Autor Téma: Záhadné mizení příspěvků  (Přečteno 418602 krát)

BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #15 kdy: 20. 05. 2015, 18:49:14 »
Už to opakuješ po "sté", že tě počítače živí, ale zřejmě je chyba na tvé straně.
To, že tě počítače živí vůbec nic neznamená.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Polaanek

  • Host
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #16 kdy: 20. 05. 2015, 20:32:35 »
No, pokud vás to živí, tak jste si určitě všiml, že každý příspěvek má svoje ID. URL na každý příspěvek je ve tvaru
 
Kód: [Vybrat]
http://forum.digizone.cz/index.php?topic=XXX.msgYYY#msgYYYkde XXX je číslo tématu a YYY je číslo příspěvku. Tedy si zkuste poznamenat čísla příspěvku YYY, které vám údajně mizí.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #17 kdy: 20. 05. 2015, 22:42:19 »
Bylo by mi k čemu? Našel jsem jim číslo příspěvku pod který jsem postoval. Jinak se mi moc líbí, že mě tady všichni přesvědčujte, že jsem to nedal včetně digizoního admina. Bohužel nikdo zřejmě nemáme důkaz, protože já si printscreeny každého úkonu na netu nedělám a vy jste nic nedodali. Trvám na tom, že jsem to dal. Nejsem ani blbej ani slepej.   
Edit: až dodatečně mi došlo, že já o koze a vy o voze. Já mluvil o mizení příspěvků pod články nikoliv na diskuzním fóru. Co kdyby jste si přečetl na co vlastně reagujete??
« Poslední změna: 20. 05. 2015, 23:42:50 od Rogue 11 »


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #18 kdy: 21. 05. 2015, 08:39:58 »
Nějak nechápu, co se tady řeší. Mám proti digirouře hodně výhrad, nechci se jí zastávat, ale.....můj dům, můj web! Takže pokud se tady někdo nechová jak má, má prostě smůlu. Tečka.

Není to o cenzuře, ale o tom, že sem přece nikdo nemusí chodit, nikdo nás nenutí..nebo jo? Takže brečet tady nad smazáním nějakého příspěvku je dost trapné. Udělejte si vlastní web a tam si můžete brečet jak chcete...

No nemám pravdu??


Aleš Miklík

  • Administrator
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • Internet Info
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #19 kdy: 21. 05. 2015, 13:19:15 »
Kam se v tom případě očividně přidaný názor poděl a jak mi zaručíte, že se podobná situace nebude opakovat? S tímto jsem se zatím na žádném diskusním fóru nesetkal. Prostě když je názor přidaný musí o tom existovat nějaký log. Minimálně ten že moje IP adresa lognula váš server. Já opravdu nejsem BFU, mě počítače živí a takovou triviálnost jako přidání názoru na diskusní fórum prostě musím ovládat.

Mrzí nás to, ale zaručit vám, že se někde mezi webem a zemí nestane chyba, vám nemůžeme, i když bychom rádi. Udělali jsme maximum pro zjištění, co se mohlo stát a příčinu jsme nenašli (k těm logům - vzhledem k vámi popsané diagnóze, kdy se měl zobrazit názor jako vložený, by musel být i zapsaný v databázi, takže procházet miliardy řádků v logách webserveru by bylo v tomto případě zbytečné, protože v databázi žádná "díra" v řadě ID názorů není). Mnohem důležitější než technická chyba je ale pro nás ověření toho, že váš názor nesmazal žádný člověk, ať už omylem nebo záměrně. To by byl totiž problém mnohem větší.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #20 kdy: 21. 05. 2015, 14:32:50 »
Shoper: Však já jsem si web udělal a ne jeden. Třeba můžete juknout sem : www.dcp.wz.cz  A nebo víte co, nejukejte a věnujte se shopování  :P   


jerzy555

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #21 kdy: 01. 06. 2015, 18:34:14 »
Má pravdu , předsedo!Příspěvky pod články ale nemizí, ony ty příspěvky totiž neprošly tvrdou cenzurou a tudíž je vůbec nelze spatřit.Někdo prostě naznal,že patří do koše ! To už i na Parabole se chovají slušněji,když text zeditují a pak případně uzamknou téma.Taková cenzura, jako je  na tomto webu, má velmi blízko k 50.létům minulého století.


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #22 kdy: 01. 06. 2015, 19:26:42 »
Naprostá klasika, sám jsem taky někdy před týdnem napsal 2 příspěvky jako komentář pod 2 články a dodneška tady nic není. Nemluvě o vymazaných tématech i zde ve fóru (tento příspěvek nejspíš také zmizí, takže ho preventivně uložím jako screen obrazovky). Jediné co se tady člověk dozví je, že jeho příspěvky nejsou s čímsi slučitelné a bla, bla, bla ban od jistého redaktora (který tady ovšem zcela zjevně urážlivé příspěvky od jiných v klidu ponechává, holt kamarádíčkování z Facebooku apod. je znát). Jediné štěstí je, že další weby od Internet Info jsou poměrně normální a ostudný Digizone je lepší vypustit z mysli do doby, než majiteli dojde trpělivost a provede personální obměnu. Pak se možná vyplatí chodit i sem.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #23 kdy: 01. 06. 2015, 20:04:10 »
Gaga. Dveřma ho vyhodili, tak si stěžuje, že se nemůže vrátit oknem :-)


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #24 kdy: 01. 06. 2015, 20:21:31 »
272930370 alias Gaga - Choval jsi se nepřístojně, dostal jsi banán, tak nač si stěžuješ?Můžeš být rád i za tyto slova.
Normální člověk by ten BAN respektoval, ne ty jsi pan "multinick" a nedotknutelný.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #25 kdy: 01. 06. 2015, 21:56:50 »
272930370 alias Gaga - Choval jsi se nepřístojně, dostal jsi banán, tak nač si stěžuješ?Můžeš být rád i za tyto slova.
Normální člověk by ten BAN respektoval, ne ty jsi pan "multinick" a nedotknutelný.
Ty jsi ony dva neschválené příspěvky četl, že tady pindáš cosi o nepřístojnosti? Asi sotva. Prostě si jenom - stejně jako Novák - přihříváš polívčičku, protože jsi byl opakovaně v diskuzi prokouknut jako naprostý trouba, a to i za mého přičinění :D
Mimochodem - respektovat ban má být co? Nějaká povinnost? To sis asi něco popletl, diskuzní fórum se neřídí žádnými zákony, ale max. nějakými nevymahatelnými pravidly, které mají asi stejnou váhu jako tvoje a Novákovy žvásty (tj. čistá nula). Tak se kluku vzpamatuj, pusť si ten Beat a třeba přijdeš na jiné myšlenky :D


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #26 kdy: 01. 06. 2015, 22:03:05 »
Klasika Gaga, s takovou tady dlouho nevydržíš.Polepši se  ;)
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #27 kdy: 02. 06. 2015, 00:13:07 »
Ty jsi ony dva neschválené příspěvky četl, že tady pindáš cosi o nepřístojnosti? Asi sotva. Prostě si jenom - stejně jako Novák - přihříváš polívčičku, protože jsi byl opakovaně v diskuzi prokouknut jako naprostý trouba, a to i za mého přičinění :D
Jako naprostý trouba jste se ukázal vy sám, což vás vedlo k takovým příspěvkům, za které jste dostal ban. A ne poprvé.


jerzy555

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #28 kdy: 02. 06. 2015, 19:44:35 »
Jóóó - holt některé IP adresy jsou na indexu a i kdyby příspěvky byly sebekvalitnější , vždycky dostanou prostor "profíci",co už napsali stovky nebo tisíce povětšinou blábolů.Protože tenhle web je přece jejich ! A jestliže měli možnost si naše příspěvky přečíst i přesto,že se tu nikdy neobjevily, pak potěš koště !


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #29 kdy: 22. 06. 2015, 16:10:29 »
Tak mi opětovně zmizel komentář v diskusi. Žádné hejty, žádné nevhodné výrazy, žádný trolling. Debatovali jsme o RRTV, odborně a slušně. Žádám neprodlené a okamžité vysvětlení proč se tak stalo !!