Autor Téma: Záhadné mizení příspěvků  (Přečteno 418598 krát)

SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #30 kdy: 22. 06. 2015, 17:53:34 »
Tak mi opětovně zmizel komentář v diskusi. Žádné hejty, žádné nevhodné výrazy, žádný trolling. Debatovali jsme o RRTV, odborně a slušně. Žádám neprodlené a okamžité vysvětlení proč se tak stalo !!

Chlape, ti si humorista, tohle je soukromej server, tady nemáš nárok cokoliv chtít natož neprodleně...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #31 kdy: 23. 06. 2015, 10:59:03 »
Chlape, ti si humorista, tohle je soukromej server, tady nemáš nárok cokoliv chtít natož neprodleně...
Člověče proč nejdeš tam kam jsem tě už jednou poslal ? A ty to ne a ne pochopit.... 


SHOPER

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #32 kdy: 23. 06. 2015, 11:20:48 »
Chlape, ti si humorista, tohle je soukromej server, tady nemáš nárok cokoliv chtít natož neprodleně...
Člověče proč nejdeš tam kam jsem tě už jednou poslal ? A ty to ne a ne pochopit....

Proč bych to dělal? Jen jsem ti napsal, že bych se tvému požadavku jen zasmál a udělal delete..


erteple2

  • Host
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #33 kdy: 23. 06. 2015, 13:13:02 »
272930370 alias Gaga - Choval jsi se nepřístojně, dostal jsi banán, tak nač si stěžuješ?Můžeš být rád i za tyto slova.
Normální člověk by ten BAN respektoval, ne ty jsi pan "multinick" a nedotknutelný.
Ty jsi ony dva neschválené příspěvky četl, že tady pindáš cosi o nepřístojnosti? Asi sotva. Prostě si jenom - stejně jako Novák - přihříváš polívčičku, protože jsi byl opakovaně v diskuzi prokouknut jako naprostý trouba, a to i za mého přičinění :D
Mimochodem - respektovat ban má být co? Nějaká povinnost? To sis asi něco popletl, diskuzní fórum se neřídí žádnými zákony, ale max. nějakými nevymahatelnými pravidly, které mají asi stejnou váhu jako tvoje a Novákovy žvásty (tj. čistá nula). Tak se kluku vzpamatuj, pusť si ten Beat a třeba přijdeš na jiné myšlenky :D

Gaga, to říká ten pravej! Tobě by měli ustřihnout internet úplně, protože jinak jsi všude a všem nebezpečnej. To i ta nemoc  "mor" je proti tobě slabý kaféé.  :o  :P  ;D


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #34 kdy: 09. 10. 2015, 19:50:11 »
Dovolil jsem si (asi moc) napsat do diskuze k článku Bohumila Herwiga „Auna Georgia: výborně hraje, výborně vypadá, funkcí je však méně“ příspěvek a server mi ho zobrazil a sdělil, že „příspěvek čeká na redakční souhlas“ nebo něco takového; ani po 2 dnech tam můj příspěvek není, zřejmě ho redakce vyhodnotila jako „lidstvo likvidující“ anebo jim nefunguje technika (a stalo se mi to již potřetí). Reagoval jsem na větu pana Bohumila Herwiga „asi nemá smysl porovnávat kvalitu DAB a FM vysílání“. Možná nemám pravdu, ale nechápu co je na mém názoru antihumánní, že to nemůže být zveřejněno. Napsal jsem:

přijde na to - to porovnávání FM a DAB

hrál jsem si chvíli s porovnáváním DAB Vídeň (72 kbps) a naším FM; mám dost dobrý důvod si myslet, že pokud jsem rozdíl slyšel ve prospěch toho či onoho, bylo to - a to se musí vzít v úvahu - rozdíly v primárním zdroji představovaném tou konkrétní písničkou, což je studiový zdroj při vzniku té písničky; tento názor jsem nevymyslel já, ale ukradl z nějakého fóra kde se vášnivě diskutovalo o kvalitách zesilovačů a repro soustav a někdo řekl "wait a moment"; považuji ten názor za racionální jinak můžeme míchat jabka s hruškami.

Při startu mého pokusu byla nějaká místní FM stanice - písnička zahuhňaná, svázaná - při přepnutí na DAB - cinkot, svěžest, prostor; říkám si, na ja, DAB Vídeň je dělo. Pak ale při přepínání na jiné FM místní stanice a další písničky jsem první dojem začal korigovat a jsem přesvědčen, že významnější rozdíly byly ne z důvodu DAB versus FM, ale kvality primárního studiového záznamu; u DAB Vídeň jsem ale nezaznamenal špatný projev, což opět nemusí být faktem DAB, ale pečlivostí redakce co do éteru pustí. Na druhé straně Michael Jackson vzdušně cinkal na FM, c ož bylo asi tím, že ve studiu neměl důvod něco ošulit.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #35 kdy: 09. 10. 2015, 20:29:43 »
Odsouhlasení příspěvků je bohužel ruční práce, kterou někdo - zřejmě pouze okolo jdoucí - v redakci provede. Takže pokud nejsou příspěvky závadné a přesto se nezobrazují, lze jenom doporučit se obrátit na redakci emailem.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #36 kdy: 09. 10. 2015, 20:43:28 »
Odsouhlasení příspěvků je bohužel ruční práce, kterou někdo - zřejmě pouze okolo jdoucí - v redakci provede. Takže pokud nejsou příspěvky závadné a přesto se nezobrazují, lze jenom doporučit se obrátit na redakci emailem.

nemám důvod nevěřit uživateli s tím složitým číslem 272930370, ale mi to nehraje protože na některé články je dost odpovědí a nehraje zde že " pouze okolo jdoucí " to náhodou četl a laskavě "odEntroval - tak se tam zvěčni když o to tak stojíš". Navíc mně to připadá absurdní, že názory k článkům jsou dílem náhody "kolemjdoucího". Tak se pochlapte a řekněte to na rovinu: 1. pokud napíšeš názor po pracovní době tak si trhni nohou 2. pokud nám tvůj názor nepasuje trhni si nohou. Jak to tedy je?
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #37 kdy: 09. 10. 2015, 21:09:07 »
To jste jen nepochopil, jak to funguje. Pokud jste tu nový, tak se prvních pár příspěvků musí ručně odsouhlasit. Poté je nový uživatel přeřazen do kategorie, kdy se příspěvky zobrazují přímo, bez schvalování. Je to taková obrana proti spamerům a trollům, bohužel na to schvalování asi redakce kašle.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Záhadné mizení příspěvků
« Odpověď #38 kdy: 09. 10. 2015, 22:43:16 »
.....bohužel na to schvalování asi redakce kašle.

na ja, ale kdo to má vědět; takhle asi vznikají ty konspirační teorie...i když co si budeme povídat...
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno