Autor Téma: konfigurace sdr sharp a rds spy  (Přečteno 6309 krát)

Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
konfigurace sdr sharp a rds spy
« kdy: 08. 07. 2015, 22:16:37 »
Zdravím, používám sdr sharp a mám v něm pluginy včetně mpx output který má umět stream mpx dat pro programy jako je rds spy, mám i ten virtual audio cable, vše mam nastaveno na 192kHz ale aĎ už zkouším jakekoliv nastavení nemůžu to rozchodit, ani podle návodů na netu, nevěděl by někdo jak to mám nastavit? mám sdr sharp, virtual audio cable, rds spy, ale mám 2 zvukárny, jednu integrovanou a jednu prostě další kartu, nikde jsem nenašel jaky vliv má to když nepoužívám integrovanou kartu. Mohl by někdo poradit jak donutit rds spy číst data z pluginu sdrsharpu?
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


rdsman

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:konfigurace sdr sharp a rds spy
« Odpověď #1 kdy: 09. 07. 2015, 13:35:30 »
Při správné konfiguraci signál vůbec nejde přes hardwarovou zvukovou kartu v PC, lhostejno zda integrovanou nebo v PCI. Virtual Audio Cable (VAC) vytvoří virtuální zvukovou kartu, RDS Spy musí být připojen na ni. Pak je třeba vstup do VAC (tedy výstup ze SDR) přesměrovat na výstup VAC "připojený" do RDS Spy.


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:konfigurace sdr sharp a rds spy
« Odpověď #2 kdy: 09. 07. 2015, 18:11:08 »
už jsem to nějak rozchodil, ponastavil, a přeinstaloval jsem kompletně ten vac, rovnou nejnovější verzí a už to chodí. ;)
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.