Autor Téma: Hloupá TV - Samsung UE32H5000 a PVR ?  (Přečteno 23480 krát)

272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Hloupá TV - Samsung UE32H5000 a PVR ?
« Odpověď #15 kdy: 13. 10. 2015, 21:04:22 »
K tomu jenom dodám, že ani dva identické modely nemusí být ve skutečnosti totožné, takže riziko s nastavením přes servisní menu je poměrně vysoké i v momentě, kdy to někomu jinému funguje. A zcela jistě bych se do toho nepouštěl u nového výrobku.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jouda u lopaty

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hloupá TV - Samsung UE32H5000 a PVR ?
« Odpověď #16 kdy: 14. 10. 2015, 00:39:48 »
Tak nakonec jsem se do servisního menu dostal.
Vypnutá TV -> info, menu, mute a zapnout v tomhle pořadí. Pak najede se na Advanced a dá se 4x 0. (dětská pojistka :-D)

Jenže ještě by se mělo dostat asi do "Expert"

Ale, že bych tam někde viděl možnost zapnout PVR, tak to jsem nenašel. Našel jsem jenom tohle:
Kód: [Vybrat]
https://ctrlv.cz/9Mp1
EDIT://
Případně mě napadlo, nevím, zda je to možné a jak to bude kvalitní.
Použít TV jen jako zobrazovadlo a propojit to s PC dát do PC tuner, který bude dvb-c a podporovat CA modul a přes HDMI to propojit s telkou a měl by zůstat stejný bitrate, jestli se nepletu a mělo by jít i nahrávat? Asi neexistuje nic takového do RaspBerry Pi 2 B, který by se mi zamlouval s telkou?

No řešení s RaspBerry PI 2 B+ a Terratec H7 by v přepočtu vyšlo na 4000 Kč.. To je tak na provětrání peněženky.. :/
Případně s Mystique SaTiX-S2 Sky USB ale to nevím, zda bude podporovat DVB-C a hned bych ušetřil tisícovku případně Technisat_SkyStar_USB_HD, ale vůbec netuším, zda to podporuje DVB-C

Asi pofrčí na aukro. Nějak se mě nechce dohadovat s CZC :/
« Poslední změna: 14. 10. 2015, 01:09:12 od Xyxys »


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Hloupá TV - Samsung UE32H5000 a PVR ?
« Odpověď #17 kdy: 14. 10. 2015, 06:22:23 »
To je snad levnější a pohodlnější koupit DVB-C set-top-box a do něho dát CAM s kartou. Navíc UPC dává na smlouvu až 4 zařízení, takže klidně jeden CAM může být v TV a druhý v set-top-boxu. Aspoň půjde nahrávat nezávisle na tom, co zrovna sleduješ.