Autor Téma: Bouřlivé víno, Zralé víno a Mladé víno v HD/Prima  (Přečteno 19412 krát)

pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bouřlivé víno, Zralé víno a Mladé víno v HD/Prima
« Odpověď #15 kdy: 18. 10. 2015, 15:06:06 »
Na to, abych dokázal rozeznat kvalitu obrazu opravdu není nutné stahovat (a sledovat) celý záznam. ;D
To jsem myslel, že jsi zkušenější ...
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bouřlivé víno, Zralé víno a Mladé víno v HD/Prima
« Odpověď #16 kdy: 18. 10. 2015, 22:33:08 »
Na to, abych dokázal rozeznat kvalitu obrazu opravdu není nutné stahovat (a sledovat) celý záznam. ;D
To jsem myslel, že jsi zkušenější ...

Rozeznal jsi špatně, tak se schválně pro srovnání podívej na uložtu na filmy v hd (odvysílané ČT): Krakonoš a lyžníci, Vrchní prchni, Trhák, Kulový blesk
Tyhle všechny filmy byly označené ze jsou v hd ale ve srovnani s Mladým vínem jsou kvalitně horší (jas a barvy vybledlejší)

Zkušenější v získávání informací od jiných zdrojů jsem, beze me by jste tady věděli jen o třetině filmů,vždy jsem informoval několik dnu předem (hlavně u slovenských kanálu kde nebyla nikde informace ze něco v nativu bude) pokud o tom pochybuješ,můžeš za me přichystat pro všechny CZ a SK kanály přehled všech nativů k Vánocům, bereš?? Věřím že to zvladneš líp :)
« Poslední změna: 18. 10. 2015, 22:43:44 od jirkazdevitky »


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bouřlivé víno, Zralé víno a Mladé víno v HD/Prima
« Odpověď #17 kdy: 29. 10. 2016, 22:10:27 »
Na to, abych dokázal rozeznat kvalitu obrazu opravdu není nutné stahovat (a sledovat) celý záznam. ;D
To jsem myslel, že jsi zkušenější ...

Rozeznal jsi špatně, tak se schválně pro srovnání podívej na uložtu na filmy v hd (odvysílané ČT): Krakonoš a lyžníci, Vrchní prchni, Trhák, Kulový blesk
Tyhle všechny filmy byly označené ze jsou v hd ale ve srovnani s Mladým vínem jsou kvalitně horší (jas a barvy vybledlejší)

Zkušenější v získávání informací od jiných zdrojů jsem, beze me by jste tady věděli jen o třetině filmů,vždy jsem informoval několik dnu předem (hlavně u slovenských kanálu kde nebyla nikde informace ze něco v nativu bude) pokud o tom pochybuješ,můžeš za me přichystat pro všechny CZ a SK kanály přehled všech nativů k Vánocům, bereš?? Věřím že to zvladneš líp :)

Tak jsem si vzpomněl na tento můj příspěvěk a rád bych na něj navázal. Mám záznam z minulé neděle z Joj Family a jen doplním, že kvalitně je lepší než výše zmíněné filmy kromě Mladého vína, který je stejné malinko lepší kvality.
Už mi věříte, že jak Mladé víno tak i Zralé víno je nativ? Kdyžtak zítra bude Mladé víno na Joj Family a repríza 31.10