Autor Téma: Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30  (Přečteno 32898 krát)

elixir01

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pred pár dňami som narazil na web mojetv kede sa da pozerať cez iptv okolo 80 tv stanic a stačí nato aj pomale internetové pripojenie. Rad by sa k tejto s službe dostal aj za nejaký poplatok. Je to lepšie ako digi ktore chce 3 eura za 4 programy. Prosim pomôžte mi ako sa zaregistrovať aby som mohol pozerat tv na telefone a PC.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #1 kdy: 30. 03. 2016, 10:21:39 »
Stanka není dostupná asi nějaký pirát kterého hned nechali zablokovat.


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #2 kdy: 30. 03. 2016, 11:05:25 »
Ta stránka není pirát. Mají to ofic. ošetřené dle zákona. Ale je to uzavřená skupina lidí s omezeným počtem abonentů. Šanci se tam dostat je jenom na doporučení stávajícího abonenta. A musí se čekat až se uvolní místo. Někdo odejde sám, nebo někdo dostane doživotní ban za porušení pravidel. Pak se přijímá nový abonent.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #3 kdy: 30. 03. 2016, 15:32:56 »
Strašne by ma zaujímalo podľa AKÉHO zákona to majú ošetrené, ale určite podľa žiadneho, ktorý platí v rámci EÚ. Prihlasovacia stránka beží na serveri v Bratislave, takže teoreticky by poskytovateľ mal poskytovať služby podľa zákonov SR - a teda na každý program mať písomné povolenie vysielateľa - čo mu napr. české a ani SK stanice vlastniace licenciu len pre územie ČR (SR) nemôžu dať. Nehovoriac o tom, že v ramci ponuky by mali byť dostupné aj exkluzívne kanály DigiSport, ktoré majiteľ len tak neposkytuje....

Na 90% je to podobný pirát ako ruské a ukrajinské share servery, čo za 2 doláre mesačen poskytnú kompletnú ponuku Skylinku..
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #4 kdy: 31. 03. 2016, 11:41:55 »
Tak i piráti zdražují. Dnes jsem mluvil z jedním známým co ten web používá a už se tam platí 100 kč měsíčně.
Na to že to tam mají skoro všechno v horším SD tak za to chtějí opravdu majland :DDD

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


M.K

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 260
    • Zobrazit profil
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #5 kdy: 31. 05. 2016, 14:14:30 »
nevíte na jakou adresu se přemístila služba mojetv.net??
Po 3 týdnech se chci prihlasit pomoci svého uctu a pise me to ze web neexistuje.


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #6 kdy: 09. 06. 2016, 15:56:21 »
Služba se nikam nepřemístila,ale naoko skončila.Admini jednoduše vybrali peníze od důvěřivých lidí a službu ukončili a už se nikomu neozývají a nereagují.Několik lidí společně sepisuje žalobu pro podvod,admini si web dále provozují web pro své známé(udajně za peníze "okradených")a hrají mrtvé brouky.Pro mě jako nezaujatého je docela zábava to sledovat,jak to celé dopadne,osobně se ale těm lidem nedivím...


Kosan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #7 kdy: 09. 06. 2016, 17:22:03 »
Částečně souhlas.Mnozí určitě věděli,že web asi legální ne,nicméně si myslím,že byla spousta lidí,co to nevěděla.Jednoduše jim to nikdo neřekl a co mám informace,web se opravdu tvářil jako seriozní a dokonce prý i admini několikrát opakovali,že to mají zákonem ošetřené(o čemž já osobně silně pochybuji).Na druhé straně se jim nedivím v tom ohledu,že to někteří měli předplacené na hoodně dlouho dopředu,tzn adminům v domnění,že to neskončí načerpali na konta 2 tisíce a více a oni ted podle některých mají půl milionu a více na učtě. Web si prý provozují dále mezi těmi,co s adminkou prokecávali hodiny na team speaku,atím pádem byli její internetoví přátelé.Budu citovat jednoho bývalého uživatele,se kterým jsem si ohledně konce webu psal: "Je mi jedno,že mě obrali o pár stovek,jde mi o to,že ted parta asociálů bez rodin a přátel,co má čas své volno využívat ke komunikaci přes internet s dalšími podobnými ted využívá naše peníze a dívá se zvesela dál"...To co napsa, mi přijde docela výstižné a i vzhledem k vyjádření některých adminů,které jsou opravdu na facku,se jim fakt nedivím a zajímá mě,co bude dál.


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #8 kdy: 09. 06. 2016, 17:24:32 »
Tvrzení, že je to nelegální, je nesmysl. Samotná společnost je řádně registrovaná v OR a i jejich předmět podnikání odpovídá nabízeným službám.


Kosan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #9 kdy: 09. 06. 2016, 17:33:10 »
No pochybuju,že by o2,digi,hbo a podobně poskytlo své exkluzivní kanály někomu jen tak,pro provozování služby za pár korun měsíčně(nevím kolik přesně za to chtěli).Pokud to ale legální bylo,tak jsou právně postižitelní tím tuplem a i přesto,že nejsem ani omylem odborník na právo,tak si myslím,že z lochu jen tak nevylezou :D


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #10 kdy: 09. 06. 2016, 17:45:56 »
Zákazník vůbec nemusí vědět, za kolik operátor něco nakupuje a kdo tomu operátorovi co poskytnul. Když se podívám do OR a čtu tam níže uvedené, tak proč bych měl mít pochybnosti?

zajišťování veřejné pevné sítě elektronických komunikací a sítě pro televizní přenos televizního a rozhlasového signálu

poskytování veřejně dostupných komunikačních služeb
1. pronájem okruhů
2. šíření rozhlasového a televizního signálu
3. služby přenosu dat
4. služby přístupu k síti Internet
5. ostatní hlasové služby


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #11 kdy: 09. 06. 2016, 17:52:16 »
§ 250
Podvod
(1) Kdo ke škodě cizího majetku sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu nikoli malou.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo
b) způsobí-li takovým činem značnou škodu nebo jiný zvlášť závažný následek.
(4) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu.


Kosan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #12 kdy: 09. 06. 2016, 18:21:11 »
Tak pokud je za škodu "nikoli nepatrnou" dle TZ bráno i pár stovek od nas***ých klientů,mají se asi na co těšit :D


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #13 kdy: 11. 06. 2016, 22:06:01 »
Ja som strašne zvedavý na tú žalobu... Ako môže osoba, ktorá VEDOME kupuje kradnutý tovar žalovať zlodeja, že ten tovar nedodá? Zápis v OR je vec jedna, ale na prevádzkovanie PREVZATÉHo TV vysielania zápis v OR nestačí.. Musí byť ešte udelený súhlas RRTV (ČR), resp. RVR (SR). Ponuka programov a požadovaná cena musela každému človeku s čo len trocha zdravým rozumom napovedať, že tam niečo nehrá.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Mobily a Tablety Ako sa registrovať na webe mojetv.net Dnes 21:30
« Odpověď #14 kdy: 11. 06. 2016, 22:20:34 »
Já myslím, že se to zase zklidní. Na internetu už existuje funkční náhrada :D. Je to věčný boj. Proto zaplať pán Bůh za satelit nebo kabel.