Autor Téma: SYNAPS ZR 3000 od prosince sekání obrazu a zvuku  (Přečteno 81537 krát)

spingere

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
SYNAPS ZR 3000 od prosince sekání obrazu a zvuku
« kdy: 09. 01. 2017, 18:54:11 »
Dobrý den, od prosince mne trápí špatný příjem programů vysílání skylink zejména skupiny nova a prima. Jedná se o cukání obrazu i zvuku. Pravděpodobně to trápí více uživatelů těchto zařízení používající platformu skylink. Dle návodu viz. níže jsem našel a provedl aktualizaci FW na verzi "" sky_usb_official_software_new_225(228) "" ale mě to bohužel vůbec nepomohlo.
Přece kvůli tomu nebudu kupovat nový příjmač :(

Jinak technik skylink mi na můj problém odpověděl že si mám pohnout s parabolou a poslal mi nefungující odkaz, klasika, nezájem...
Na stejné parabole mi fungují na druhém TV a jiném příjmači programy normálně...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SEKÁ SE!!!
Problém který jsem zaznamenal u většího množství těchto přijímačů: Na transpodéru 11 876 (23,5°E Skylink) se seká na všech programech zvuk, občas i obraz. Příjem HD i SD na ostatních TP je naprosto v pořádku. Prodejci plácají nesmysly a hrají si na mrtvého brouka, navrhují kraviny typu "jiný LNB" - každý takto postižený majitel má jiný LNB a nebude kvůli lemplům, neschopných donutit výrobce k vydání nového firmware, zkušet patnáct dalších LNB, vše jen kvůli odkladu pro prodejce.

IDeaura:10

2. 12. 2016 15:40 Nový
.
Re: Seká se

Potvrzeno, jedná se o problém s firmware (totožný se Zircon FunSat). Firma INTER-SAT má tento, letošní FW bohužel v sekci download umíštěný zcela nesmyslně (v adresářích Zircon a Synaps jsou staré, nic neřešící FW):

http://www.inter-sat.cz:81/ke_stazeni/index.php?dir=123/Test%20SKW

Děkuji tímto panu Hanzlíkovi z firmy HAKOM za ochotu a pomoc.

VLÁKNO: http://www.digizone.cz/clanky/synaps-zr-3000-hd-satelitni-skylink-ready-prijimac-s-hbbtv-a-portalem/nazory/vlakno/4/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


H_B

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:SYNAPS ZR 3000 od prosince sekání obrazu a zvuku
« Odpověď #1 kdy: 05. 02. 2017, 22:24:01 »
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda se vám sekání programů skupiny Nova podařilo vyřešit. Mám totiž zcela stejný problém.