reklama

reklama

Autor Téma: Americká volební noc a ČT24  (Přečteno 51852 krát)

Jan Novák

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #195 kdy: 16. 02. 2017, 00:40:21 »
Koukám CTHH se stalo oblíbeným trollím zaklínadlem a Parlamentní listy denní potravou :-)

Reklama

• Stálý člen

reklama

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 16. 02. 2017, 08:12:18 »
Trumpův tým je nyní po několika monstrózních skandálech prakticky paralizovaný. Za poslední týden nepřišel s ničím novým a jenom pomalu přeskupuje svoje síly. Na kritiku reaguje zásadně obviňováním oponentů a médií. Dřívější silné vazby na Rusko jsou vážný problém, rozhodně to není žádná banalita jako u nás. Pokud tento skandál bude dál narůstat, tak Trump nebude prezidentem dlouho.

AndrejH

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 16. 02. 2017, 21:45:32 »
Běžte již někam s tímto tématem; ve své slaboduchosti jsem zapomněl kam vlastně máte jít; ale pevně věřím, že vy, brilantní mozky lobující za cizí mocnosti, přesně víte jaké slovíčko z mého deficitního mozku vypadlo.
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dB, místo příjmu Brno

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 16. 02. 2017, 23:46:59 »
Tomu se říká globalizace. A tato globalizace nezmizí jenom proto, že zvolíme za prezidenty nějaké omezence z horní dolní. Bude tady neustále, protože nikdo už nepovažuje Českou republiku za mocnost. V tom se všichni rozumní lidé shodnou napravo i nalevo.

Pamětník

• Profík
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 17. 02. 2017, 08:08:36 »
....nikdo už nepovažuje Českou republiku za mocnost....  ::)
A on někdo někdy považoval ČR za mocnost? Na druhé straně, mít možnost umístit na území Česka třeba nějaké rakety, dráždící protivníka, by jistě uvítaly obě strany, USA i Rusko.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, 2 x USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVRReady
DAB+ = HAMA DIR3100, SILVERCREST SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP

Reklama

• Stálý člen

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 17. 02. 2017, 08:20:44 »
Jistě, protože se často píše o "cizích mocnostech". Takže to automaticky předpokládá, že existuje nějaká domácí mocnost. Ale samozřejmě nic takového není. Google je větší mocnost než Česká republika. K-Pop je větší mocnost.

spyko

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 17. 02. 2017, 20:04:42 »
Chalifa-co tu meleš o omezencích,začínáš být stejný jako naše pseudoelity,politici,herci,kavárna ap.,právě kvůli globalizaci se tu ženou hordy pozvané těmito vymaštěnci a my na ně máme dřít-oni užívat,podle tebe je google státní zřízení?-no to už není vymaštěnost ale diagnoza,vymytí mozků občanů ještě nedosahuje takové urovně,aby jste je mohli ovládat-to některé pseudoelity žere,proto se snaží každý jiný názor potlačit,naštěstí 95%národa je dostatek k jejich zapomnění! :-X
Panasonic 50st60,42px80. ,,amiko 8140 T2/MPEG4,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 17. 02. 2017, 20:58:10 »
Globalizace s sebou přináší právě ten efekt, že některé firmy jsou mocnější než národní státy. Taková věc by bez globalizace vůbec nebyla možná, a je to jeden z jejích hlavních důsledků. Česká republika je proti Googlu absolutní nula ve všech směrech.

spyko

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 17. 02. 2017, 21:13:55 »
To je sice pravda,ale vlády těmto firmám poklonkují-to je chyba,tyto firmy by se tak neroztahovaly,ale zrovna google?-je tolik jiných,možná i lepších-už vůbec nechápu co to má s mocností a už vůbec ne s omezenci s jiným názorem,protože si nemyslím ,že jsi omezenec-s jiným názorem ! 8)
Panasonic 50st60,42px80. ,,amiko 8140 T2/MPEG4,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 17. 02. 2017, 21:34:08 »
Putin nemůže zakázat Google, protože jeho moc nesahá tak daleko. A to je to, co dnešní starší generaci nejvíce děsí. Svět se nikdy nevrátí do doby před padesáti lety, to je velká lež.

AndrejH

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 17. 02. 2017, 22:08:14 »
Who is Who v tomto tématu

and the winner is...skupina The Who

8)
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dB, místo příjmu Brno

burjkhalifa

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 18. 02. 2017, 08:54:09 »
No jo, ale to máš jako s tou politikou. Každé ohlédnutí zpátky znamená stagnaci a uznání porážky. Dneska se moderní populární hudba produkuje v Asii. Protože tam existuje chuť experimentovat. Západní hudba už nemá sílu fungovat jako zbraň proti populismu, fašismu a komunismu. Jižní Korea ale stále úspěšně bombarduje svého severního souseda K-popovými hity. Například tato píseň byla použita v roce 2010.
https://youtu.be/kRbIZtUS2Ag?t=35s

AndrejH

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 18. 02. 2017, 21:29:55 »
No jo, ale to máš jako s tou politikou. Každé ohlédnutí zpátky znamená stagnaci a uznání porážky. Dneska se moderní populární hudba produkuje v Asii. Protože tam existuje chuť experimentovat. Západní hudba už nemá sílu fungovat jako zbraň proti populismu, fašismu a komunismu. Jižní Korea ale stále úspěšně bombarduje svého severního souseda K-popovými hity. Například tato píseň byla použita v roce 2010.https://youtu.be/kRbIZtUS2Ag?t=35s

amen.

spíše by mně, burjkhalifa, když máš na všechno odpověď, zajímala Tvá rada v mém dilematu:

přemýšlel jsem, že zde začnu šířit rasovou a náboženskou nenávist abych přiměl redakci k zamčení nebo smazání tohoto tématu; napadlo mně ale, že smažou jenom mé příspěvky; znepokojilo mně, že by mně zabanovali; vyděsilo mně, že by přes mou IP adresu dorazilo ke mně komando a cvaklo mi na ruce želízka; následně jsem měl noční můru, že prokurátor mi neuvěřil, že jsem chtěl docílit eliminaci tématu a dal mi 10 let natvrdo; v cele jsem si hodil mašli a zbavil se tak frustrace z tohoto tématu.

Poradíš?

Jan Novák

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 18. 02. 2017, 22:20:21 »
Stačí nežrat tak propagandistické plátky. Pak nebudete mít noční můru, že k vám dorazí komando a pak dostanete 10 let natvrdo.  ::)

spyko

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #209 kdy: 18. 02. 2017, 22:24:36 »
No já mám i strach i odvahu,nebyl jsem rasistou,ale poslední asi 4 roky už ano,sice vybíravým,jenže s čím dál větší nenavistí,už ne k těm jiným-jen těm co je propagují a co se na nich živí z našich daní,strach/obavu/mám jen o děti a jejich děti,přirovnávat prožitou historii k hudbě-dost mimo mísu,historie není stagnace-je to poučení,že to zde nezamknou?,bylo by tu mrtvo! ;D

reklama