Autor Téma: Americká volební noc a ČT24  (Přečteno 184153 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #150 kdy: 15. 02. 2017, 10:51:17 »
Chruščov=Ukrajinec, Brežněv=Ukrajinec, Stalin=Gruzinec. Jak vidno, jen Rusko je říši zla...
Ano, je říší zla. Klidně můžete doplnit i Němku Kateřinu :-) Je naprosto jedno, ze které země vládce pochází, pokud se k moci dostal přes místní politický systém. Všichni zmínění se k vládě dostali v Moskvě a žádné protesty proti nim v Rusku nebyly.
Jejich původ by byl zajímavý jen v tom případě, že by zastupovali zemi svého původu jako okupační správci, to mi ale asi tvrdit nebudete :-)
V Peru vládl nedávno Japonec, nám dnes skoro vládne Slovák. Přesto vás asi nenapadne tvrdit, že to je japonský nebo slovenský vládce, k moci se dostali v peruánských nebo českých volbách.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
« Poslední změna: 15. 02. 2017, 18:25:34 od Fanda Bukovjan »


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #152 kdy: 16. 02. 2017, 00:40:21 »
Koukám CTHH se stalo oblíbeným trollím zaklínadlem a Parlamentní listy denní potravou :-)


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #153 kdy: 16. 02. 2017, 21:45:32 »
Běžte již někam s tímto tématem; ve své slaboduchosti jsem zapomněl kam vlastně máte jít; ale pevně věřím, že vy, brilantní mozky lobující za cizí mocnosti, přesně víte jaké slovíčko z mého deficitního mozku vypadlo.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #154 kdy: 17. 02. 2017, 08:08:36 »
....nikdo už nepovažuje Českou republiku za mocnost....  ::)
A on někdo někdy považoval ČR za mocnost? Na druhé straně, mít možnost umístit na území Česka třeba nějaké rakety, dráždící protivníka, by jistě uvítaly obě strany, USA i Rusko.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #155 kdy: 17. 02. 2017, 20:04:42 »
Chalifa-co tu meleš o omezencích,začínáš být stejný jako naše pseudoelity,politici,herci,kavárna ap.,právě kvůli globalizaci se tu ženou hordy pozvané těmito vymaštěnci a my na ně máme dřít-oni užívat,podle tebe je google státní zřízení?-no to už není vymaštěnost ale diagnoza,vymytí mozků občanů ještě nedosahuje takové urovně,aby jste je mohli ovládat-to některé pseudoelity žere,proto se snaží každý jiný názor potlačit,naštěstí 95%národa je dostatek k jejich zapomnění! :-X
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #156 kdy: 17. 02. 2017, 21:13:55 »
To je sice pravda,ale vlády těmto firmám poklonkují-to je chyba,tyto firmy by se tak neroztahovaly,ale zrovna google?-je tolik jiných,možná i lepších-už vůbec nechápu co to má s mocností a už vůbec ne s omezenci s jiným názorem,protože si nemyslím ,že jsi omezenec-s jiným názorem ! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #157 kdy: 17. 02. 2017, 22:08:14 »
Who is Who v tomto tématu

and the winner is...skupina The Who

 8)
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #158 kdy: 18. 02. 2017, 21:29:55 »
No jo, ale to máš jako s tou politikou. Každé ohlédnutí zpátky znamená stagnaci a uznání porážky. Dneska se moderní populární hudba produkuje v Asii. Protože tam existuje chuť experimentovat. Západní hudba už nemá sílu fungovat jako zbraň proti populismu, fašismu a komunismu. Jižní Korea ale stále úspěšně bombarduje svého severního souseda K-popovými hity. Například tato píseň byla použita v roce 2010.https://youtu.be/kRbIZtUS2Ag?t=35s

amen.

spíše by mně, burjkhalifa, když máš na všechno odpověď, zajímala Tvá rada v mém dilematu:

přemýšlel jsem, že zde začnu šířit rasovou a náboženskou nenávist abych přiměl redakci k zamčení nebo smazání tohoto tématu; napadlo mně ale, že smažou jenom mé příspěvky; znepokojilo mně, že by mně zabanovali; vyděsilo mně, že by přes mou IP adresu dorazilo ke mně komando a cvaklo mi na ruce želízka; následně jsem měl noční můru, že prokurátor mi neuvěřil, že jsem chtěl docílit eliminaci tématu a dal mi 10 let natvrdo; v cele jsem si hodil mašli a zbavil se tak frustrace z tohoto tématu.

Poradíš?
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #159 kdy: 18. 02. 2017, 22:20:21 »
Stačí nežrat tak propagandistické plátky. Pak nebudete mít noční můru, že k vám dorazí komando a pak dostanete 10 let natvrdo.  ::)


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #160 kdy: 18. 02. 2017, 22:24:36 »
No já mám i strach i odvahu,nebyl jsem rasistou,ale poslední asi 4 roky už ano,sice vybíravým,jenže s čím dál větší nenavistí,už ne k těm jiným-jen těm co je propagují a co se na nich živí z našich daní,strach/obavu/mám jen o děti a jejich děti,přirovnávat prožitou historii k hudbě-dost mimo mísu,historie není stagnace-je to poučení,že to zde nezamknou?,bylo by tu mrtvo! ;D
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #161 kdy: 18. 02. 2017, 22:46:21 »
Stačí nežrat tak propagandistické plátky. Pak nebudete mít noční můru, že k vám dorazí komando a pak dostanete 10 let natvrdo.  ::)

Pro jistotu to upřesním: vyjadřuji se s mega-nadsázkou; na dvě věty předřečníka "Každé ohlédnutí zpátky znamená stagnaci a uznání porážky. Dneska se moderní populární hudba produkuje v Asii" nejde reagovat vážně. Snad se nemusím u kolemjdoucích ujišťovat, že ty dvě věty jsem dotyčnému vytrhl z kontextu.

to spyke: nevím jestli by zde bez tohoto tématu bylo mrtvo; jisté je, že je alespoň sranda, když už ta západní dekadentní hudba odešla na smetiště dějin
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #162 kdy: 20. 02. 2017, 19:37:57 »
Putin nemůže zakázat Google, protože jeho moc nesahá tak daleko. A to je to, co dnešní starší generaci nejvíce děsí. Svět se nikdy nevrátí do doby před padesáti lety, to je velká lež.

Z toho vyplýva čo? Že najmocnejší na svete sú ČÍNSKI komunisti - tí dokázali nastaviť mantinely aj googlu a ďalším gigantom.

Putin nemusí google zakazovať - jemu stačí správne nastaviť obmedzenia. A buď to bude google rešpektovať (ako to robí v číne), alebo si v Rusku neškrtne. Aj keď je internet globálna sieť, stále je závislá na prenosových kanáloch - a tie sú KONTROLOVATEĽNÉ. Technológie na kontrolu internetu existujú a nie sú len doménou USA. 
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #163 kdy: 20. 02. 2017, 19:44:26 »
Stačí nežrat tak propagandistické plátky. Pak nebudete mít noční můru, že k vám dorazí komando a pak dostanete 10 let natvrdo.  ::)

No neviem ako v ČR, ale v SR poznám prípad, keď policajt - väzenský strážca prišiel zo dňa na deň o robotu len za status na facebooku - čerstvé, 10.2.2017. A zhruba v rovnakom období prišiel môj bývaly kolega o job v OBSE tiež kvôli pár komentárom na FB ( (a pár rokov dozadu za kritiku ministra na FB vykopli aj profesionálneho vojaka). A pár dní dozadu mala istá dievčina v Ružomberku dosť blbé prebuenie, keďže si pre ňu prišlo komando za to, že zverejnila na internete ako ocikáva a páli korán.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #164 kdy: 20. 02. 2017, 20:12:31 »
Neříká se tomu cenzůra?,jaký je rozdíl mezi pseudodemokratickou cenzůrou v EU a Putinovskou,Čínskou,Americkou,autocenzůrou na ČTap.,asi stejný jako jejich propaganda,hacker utoky a jiné blafy,co si tu chcete namlouvat?,nebo nežrat,že Novák,naivita a zaslepenost+nevzdělanost a nezájem o dění kolem sebe,z toho vyplývá jen fanatizmus! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.