Autor Téma: Americká volební noc a ČT24  (Přečteno 184064 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #165 kdy: 20. 02. 2017, 21:13:50 »
Soudruhu, když píšete o nevzdělanosti, tak si nejdřív sám doplňte vzdělání. Cenzura se říká tomu, když se předem nedovolí publikovat nějaký názor. Cenzura není to, že si vysoce postavený úředník OBSE, který má být z principu nestranný, začne vylévat své mindráky na Ukrajince veřejně na web a pak se diví, že je sesazen. Fanatismus předvádíte právě vy, když nálepkujete všechny ostatní, kteří nesdílí váš "jediný správný" názor.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #166 kdy: 20. 02. 2017, 21:50:43 »

No neviem ako v ČR, ale v SR poznám prípad, keď policajt - väzenský strážca prišiel zo dňa na deň o robotu len za status na facebooku - čerstvé, 10.2.2017. A zhruba v rovnakom období prišiel môj bývaly kolega o job v OBSE tiež kvôli pár komentárom na FB ( (a pár rokov dozadu za kritiku ministra na FB vykopli aj profesionálneho vojaka). A pár dní dozadu mala istá dievčina v Ružomberku dosť blbé prebuenie, keďže si pre ňu prišlo komando za to, že zverejnila na internete ako ocikáva a páli korán.

nemůžu polemizovat s touto informací protože nevím co se v tomto směru děje.

nicméně bych jenom laicky analyzoval co jste napsal: 1. vyhazov vězeňského dozorce za status na facebooku; nepíšete co tam měl; třeba pravidla této služby určují nulový status na facebooku. 2. člen OBSE vyhozen za komentáře na FB - nepíšete jaké komentáře. 3. voják vyhozen za kritiku ministra - opět málo informací, voják v jaké hodnosti? resp. šlo o politický boj anebo vykopli pěšáka?

Tím to nechci zpochybňovat - Velký bratr má dlouhá chapadla a když se někdo začne šprajcovat na blbém místě a v blbém čase tak prostě dostane od Velkého bratra po .ulích. Nezáleží na tom jaký název bude mít ta exekutivní administrativa a ve kterém státě, která ten "závazek" splní.

Mimochodem, před cca 2-3 roky jsem z nudy přepnul na slovenské zprávy a tu samou událost o ruském prostředí prezentovali jaksi jinak než na ČT. Nebudu zde dělat chytráka kdo je kdo a pod jakým vlivem, ale ta servilnost se mně nelíbila. Koho tím míním, nechám otevřené jako v dvoudílné TV detektivce, kdy první díl končí tak, že klejete "teď néé, ještě kousek!". Zároveň se tím naivně právně chráním; nyní mně sejmou obě strany.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #167 kdy: 20. 02. 2017, 22:09:13 »
,nebo nežrat,že Novák,naivita a zaslepenost+nevzdělanost a nezájem o dění kolem sebe,z toho vyplývá jen fanatizmus! >:(

spyku jseš nekonsistentní; na jedné straně máš obavu z budoucnosti tvých dětí a jejich dětí a na druhé straně obviňuješ Jana Nováka z nesmyslů.

Pokud chceš bojovat za budoucnost svých a jejich dětí, tak bojuj za Evropu; nebo žiješ v bludu geometrického geografického těžiště (které je na východě)? Amerika je daleko, tu navíc asi nemusíš.

Dát si do držky s Evropou a najít kompromis je pořád lepší než se podřídit různým našeptávačům řešení tvého problému.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #168 kdy: 20. 02. 2017, 23:47:20 »
Novák opět,vždyť jsem ti už xkrát vysvětloval,že jsem nebyl soudruhem a ještě mě osočíš,že neuznávám cizí názory-ano za svým názorem si stojím,cizí se snažím argumentovat,to ale nemá nic s fanatizmem,ta obava je konsistentní,neb Evropa se snaží ohrožovat své občany nepřízpusobivou hordou a přitom nám tvrdí v masmediích opak,zakrývají a překrucují-to je propaganda a cenzura,ale prst EUukazuje na někoho jiného,tak za koho chceš bojovat?,a hlavně s kým-bojovat máme s nepřáteli-nepovažuji evrop.občany za nepřátele,melete oba nesmysly!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #169 kdy: 21. 02. 2017, 03:03:19 »
Nesmysly melete jako obvykle vy. Jednak plácáte pořád ty samé nálepky vyčtené z "novin", jakobyste ani neuměl samostatně myslet. A hlavně jste sedl na lep ruské propagandě, takže nedokážete pochopit, že když máme problémy s uprchlíky, tak z toho nijak nevyplývá, že nemáme zároveň problém s Ruskem. Pokaždé, když Rusko v Evropě "pomáhalo", vzalo si za to kus území a velmi nerado ho vracelo. Doteď si myslí, že jsou tyto země jejich, včetně té naší.
Pořád mě oslovujete jako blbý policajt 1. pádem. Nevím, jestli je to neznalost češtiny nebo váš způsob pruzení ostatních. Můžete mi vysvětlovat 100x, že jste nebyl soudruhem, ale co je to platné, když se jako soudruh chováte.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #170 kdy: 21. 02. 2017, 12:13:52 »
Donald jede...... http://www.hlavnespravy.sk/ste-presne-ako-cnn-trump-vytkol-zavadanie-aj-reporterovi-z-bbc/902099
a za prohlášení o Švédsku ho včera kritizovala tvrdě česká narkoza tv noha...výsledek je včerejší střelba policie ve Stockholmu a čt a ostatní nic.....http://www.hlavnespravy.sk/svedsko-nepokoje-rabovanie-v-stokholme/903021 švédská paříž...
Holt někdo čte všechno od spiegelu až po parlamentní listy a druhý jen burešův volkszeitung...nebo bakalův kvalitní tisk...
A za francouzské volby může Puňta... http://svobodnenoviny.eu/server-wikileaks-odhalil-ze-cia-se-vmesovala-do-francouzskych-prezidentskych-voleb-v-roce-2012/
http://www.hlavnespravy.sk/rozklada-sa-polska-armada-zvnutra/901731 britský Telegraf...
http://www.hlavnespravy.sk/polsky-rozhlas-zapad-nechape-mentalitu-rusov-rozculuje-sa-ze-napriek-zapadnej-logike-rusko-sa-este-nezrutilo/901615  polský veřejnoprávní rozhlas....čro plus nic .....
A co se týká google tak prý mu ruský puňtuv protimonopolní úřad uděluje každý den pokutu 2000 000 rublů...za zneužívání svého postavení...
V Barceloně demonstrovali za rychlejší přijímání emigrantů a tohle je výsledek... http://www.securitymagazin.cz/zpravy/policie-zastrelila-ridice-ktery-se-ritil-v-nakladnim-voze-plnem-propanovych-bomb-na-barcelonu-1404055088.html
Estonský poručík Dub v akci.. http://www.denik.cz/ze_sveta/dejte-si-pozor-na-ruske-sexualni-pasti-varoval-vojaky-v-pobalti-sef-rozvedky-20170221.html
Bude to na čt a tv noha.... Lepenová v akci při návštěvě Libanonu- žádná pokrývka hlavy...... https://youtu.be/FJErf8-PY8s
« Poslední změna: 21. 02. 2017, 17:00:43 od Fanda Bukovjan »


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #171 kdy: 22. 02. 2017, 08:06:36 »
V Egyptě byla taky na návštěvě u muftího a tam ho neměla....
Donaldovi se kdy omluví čt, tv noha , čtk a český mainstream  za to ,že lhal o švédsku....a při tom měl pravdu... http://www.zerohedge.com/news/2017-02-21/it-looks-war-zone-trump-vindicated-after-violent-riot-erupts-swedish-suburb
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ve-svedsku-byly-opravdu-nepokoje-omluvi-se-trumpovi/
A jak je to s tou radiaktivitou v Evropě...není to náhodou nějak jinak....už se o tom mlží jak za bolševika v roce 1986....
« Poslední změna: 22. 02. 2017, 08:14:17 od Fanda Bukovjan »


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #172 kdy: 22. 02. 2017, 08:25:33 »
Vy jste fakt komik. Neumíte přiznat, že Trump lhal a událost si vymyslel. To, že se něco stalo následující den, z vymyšlené události reálnou neudělá, jak se nás teď PL snaží oblbnout. Tedy pokud nechcete tvrdit, že je Trump věštec :-) Opravdu nevím, za co by se mu měl někdo omlouvat.
A k tomu blábolení o radioaktivitě, samozřejmě bez čehokoliv konkrétního, jen s klasickým obratem konspirativců "není to náhodou jinak."  ::) Přesně takto pracuje ten "kvalitní tisk", ze kterého sem linkujete zprávy.


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
« Poslední změna: 22. 02. 2017, 10:04:11 od Fanda Bukovjan »


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #174 kdy: 22. 02. 2017, 09:57:54 »
A vy neumíte číst? Nebo co znamená to "just days after Trump comments" hned v titulku. Takže ještě jednou. Když Trump tvrdil, že se něco ve Švédsku stalo, lhal? Nebo cestoval v čase? ::)
Pokud jde o radioaktivitu, seriózní tisk mluví o jejím výskytu a o tom, že zdroj je zatím neznámý. Ani RP, neboli Novinky nepotřebují konspirační bláboly typu "není to jinak", "už se o tom mlží jak za bolševika v roce 1986". To, že jako první to zaznamenaly stanice na hranicích Ruska, samozřejmě taky nezmiňujete.


Fanda Bukovjan

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #175 kdy: 22. 02. 2017, 10:34:53 »
Mně bolševici a eu komunisti a česká televize číst nenaučili.... vše jsem musel sám....
http://zpravy.idnes.cz/svedsko-nepokoje-rinkeby-trump-projev-dyr-/zahranicni.aspx?c=A170222_094107_zahranicni_ert  ...asi to platí obráceně ....dřív to zamlčovali soudruzi a teď eukomunisti... apropo kdy tu zprávu  dle vás rudém právu prověří romancovová s jandou přes CTHH...a vydají stanovisko.
« Poslední změna: 22. 02. 2017, 10:40:08 od Fanda Bukovjan »


standasat

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #176 kdy: 22. 02. 2017, 14:35:14 »
Nesmysly melete jako obvykle vy. Jednak plácáte pořád ty samé nálepky vyčtené z "novin", jakobyste ani neuměl samostatně myslet. A hlavně jste sedl na lep ruské propagandě, takže nedokážete pochopit, že když máme problémy s uprchlíky, tak z toho nijak nevyplývá, že nemáme zároveň problém s Ruskem. Pokaždé, když Rusko v Evropě "pomáhalo", vzalo si za to kus území a velmi nerado ho vracelo. Doteď si myslí, že jsou tyto země jejich, včetně té naší.
Pořád mě oslovujete jako blbý policajt 1. pádem. Nevím, jestli je to neznalost češtiny nebo váš způsob pruzení ostatních. Můžete mi vysvětlovat 100x, že jste nebyl soudruhem, ale co je to platné, když se jako soudruh chováte.
Lepší neš se chovat jako nenažraný kapitalista - třeba jako Vy!


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #177 kdy: 23. 02. 2017, 00:46:21 »
Mně bolševici a eu komunisti a česká televize číst nenaučili.... vše jsem musel sám....
http://zpravy.idnes.cz/svedsko-nepokoje-rinkeby-trump-projev-dyr-/zahranicni.aspx?c=A170222_094107_zahranicni_ert  ...asi to platí obráceně ....dřív to zamlčovali soudruzi a teď eukomunisti... apropo kdy tu zprávu  dle vás rudém právu prověří romancovová s jandou přes CTHH...a vydají stanovisko.
Zjevně jste se to nenaučil, jinak byste nemohl napsat takový žvást. To, že Trump mluvil o události, která se nestala a ta následující se stala až 2 dny po jeho projevu (tedy lhal), jste zamlčel. Zato jste jako správný troll nakydal jen spoustu nálepek typu eurokomunisti, Romancovová, Janda, CTHH atd. s věcí nijak nesouvisejících. K věci samozřejmě nic :-)


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #178 kdy: 23. 02. 2017, 00:48:02 »
Lepší neš se chovat jako nenažraný kapitalista - třeba jako Vy!
Takže díky jinému názoru jsem nenažraný kapitalista :-) Vy jste asi myšlenkami nejenom soudruh, ale kovaný, zamrzlý tak v 50. letech :-)


standasat

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #179 kdy: 23. 02. 2017, 13:01:23 »
Lepší neš se chovat jako nenažraný kapitalista - třeba jako Vy!
Takže díky jinému názoru jsem nenažraný kapitalista :-) Vy jste asi myšlenkami nejenom soudruh, ale kovaný, zamrzlý tak v 50. letech :-)
Jestli zde někdo nesnese cizí názory tak jste to právě Vy!