Autor Téma: Tvoje tvář má známý hlas - "transgender vystoupení" - názor  (Přečteno 15218 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Jak se vám líbí "transgender vystoupení" v tomto pořadu? Mne to přijde zcela nevkusné, zejména, pokud se muž převléká za ženu. Vůbec obecně si myslím, že interpret se měl alespoň trochu fyzicky podobat originálů - vedle pohlaví by měl mít i jakž takž podobnou postavu, nebýt extrémně věkově vzdálen a být i stejné rasy - to hraní na černochy "kydmutím čokolády na xicht" mne taky moc nebere.

Naopak některá vystoupení se mi celkem líbila. Třeba Pazderková á-la Pink působila asi skutečně dobře. Nebo i některá vystoupení v SK verzi byla dobrá. Třeba bych ocenil Mirku Pártlovou za Koloseum, kdy i citlivě byl vyřešen handicap M. Gombitové. Mirka vystoupila v sedě na židli, což mi přišlo jako nejlepší varianta. Kolečkové křeslo by bylo "nevkusně parodující" k vozíčkářům obecně, pokud by zase stála, tak by to by to zase bylo necitlivé k samotné Marice, která tento hit nahrála až po úrazu.

(Vy, kdož celý tento pořad nesnášíte, nesledujete, tak se prosím zdržte odsuzujících/kritických komentářů, nestojím o ně.)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Mik Kotanen

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 320
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tvoje tvář má známý hlas - "transgender vystoupení" - názor
« Odpověď #1 kdy: 11. 04. 2017, 07:54:13 »
Nic proti tomu nemám i při téhle výměně pohlaví jsem byl překvapen kvalitou výkonu při ztvárnění Tiny Turner Peroutkou, v první řadě soutěže totální záměně pohlaví Chýlková - Conchita Wurst se mi místy ježily chlupy na ruce (vlivem některých pěveckých pasáží), dobře odzpívané a choreograficky propracované Hana Holišová - Travolta, Jackson, MC Hammer a Mišík alias Miley Cyrus to jsou nezapomenutelné kousky, stejně jako vkusný Petr Rychlý - Hana Hegerová. Pokud mají snahu a není to vyloženě parodie nemám s tím problém. Druhá řada mě nějak minula. Předem se omlouvám odpůrcům této nízké zábavy, ale konečně se začalo vyrábět nějaké obyčejné Televarieté pro odpočiněk a vypnutí havy místo dvoutisícího dílu nějakého nekonečného seriálu, každý může mít ovšem jiné priority :-) Koneckonců je to jenom divadlo a ještě před pár stovkami let divadlo neprovozovaly ženy, ale ženské role hrávali muži.
« Poslední změna: 11. 04. 2017, 07:57:34 od Mik Kotanen »


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tvoje tvář má známý hlas - "transgender vystoupení" - názor
« Odpověď #2 kdy: 11. 04. 2017, 08:47:00 »
..... v tomto pořadu? Mne to přijde zcela nevkusné, zejména, pokud se muž převléká za ženu. Vůbec obecně si myslím, že interpret se měl alespoň trochu fyzicky podobat originálů - vedle pohlaví by měl mít i jakž takž podobnou postavu, nebýt extrémně věkově vzdálen a být i stejné rasy - to hraní na černochy "kydmutím čokolády na xicht" mne taky moc nebere.
Samozřejmě netuším, zda v ruletě "vylosované" role jsou opravdu dílem náhody, nebo předem vybrané podle nějakého scénáře. Tento pořad má určitá pravidla a různorodá skupinka "umělců" se snaží roli zahrát, jak asi nejlépe umí. Čili převtělení do opačného pohlaví, jiné věkové kategorie nebo rasy, odlišného hlasového fondu, jsou už jen úkoly pro maskéry a výrobní štáb. Na názor účinkujícího na tyto změny se nikdo neptá, ani to není věc něčího vkusu. Opravdu je to jen divadlo, ale ne to opravdické, jen jistý druh zábavy pro TV diváky, která si odbude premiéru a je zapomenuta.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tvoje tvář má známý hlas - "transgender vystoupení" - názor
« Odpověď #3 kdy: 11. 04. 2017, 18:19:24 »
Bohudík jde tahle zábava mimo mně,transgender mě neirituje,dokud nezačné být vlezlý ve všem,chlupy se mi taky ježí-při dotyku a je mi na zvracení,rozhovor mi nevadí-pokud se netočí pořád dokola,tedy o sexualitě těchto lidí,jako by neměli nic jiného-tedy mozek,připadá mi to vše uměle vynucené! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.