reklama

reklama

Autor Téma: O2TV v prohlížeči v Android TV boxu  (Přečteno 16086 krát)

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:O2TV v prohlížeči v Android TV boxu
« Odpověď #15 kdy: 09. 06. 2017, 10:50:30 »
Může už prosím tohle téma někdo uzavřít? Prvotní téma bylo úplně něco jiného než povídání si o O2, jak je to skvělá firma a má skvělé produkty.

A těm, co měli opravdu věcné komentáře a pomohli mi (4dpersonality), velmi děkuji!
« Poslední změna: 09. 06. 2017, 10:53:46 od DavCZa »

Reklama

• Stálý člen

reklama

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. 06. 2017, 10:52:36 »
@DavCZa: Doporučuji ještě novější H96 Max s CPU RK 3399, je výkonově jinde a lépe vybavený.
A ani velcí operátoři po Evropě neumožní více než pět zařízení, takže bych se s tím módním nadáváním na O2 mírnil. Dělá to, co dělají ostatní operátoři...

Proč mi doporučujete novější H96? Četl jste vůbec příspěvky? My god....

Grifin

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. 06. 2017, 12:41:13 »
Může už prosím tohle téma někdo uzavřít? Prvotní téma bylo úplně něco jiného než povídání si o O2, jak je to skvělá firma a má skvělé produkty.

A těm, co měli opravdu věcné komentáře a pomohli mi (4dpersonality), velmi děkuji!

Já tedy nevím, ale původně to bylo o sledování O2, když nechcete použít nativní appku a raději chcete sledovat přes web prohlížeč.
Na druhou stranu můžete být rád že vám někdo poradil. Většina diskusí tu sklouzne do jiné dimenze.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. 06. 2017, 13:31:52 »

Já tedy nevím, ale původně to bylo o sledování O2, když nechcete použít nativní appku a raději chcete sledovat přes web prohlížeč.
Na druhou stranu můžete být rád že vám někdo poradil. Většina diskusí tu sklouzne do jiné dimenze.

Na druhou stranu vy asi neumíte čist. Vždyť jsem přeci všem těm, co k tomuto tématu měli věcné připomínky poděkoval, tak si to prosím nechte, ano?!

Rogue 11

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. 06. 2017, 15:30:10 »
Milý pane, za prvé, moje připomínka byla konstruktivní, protože Plus a Max jsou jako nebe a dudy. A za druhé, mně jste tedy nepoděkoval, jen jste nás udivil svojí neznalostí angličtiny.
A za poslední, protože jste "nováček", tak dovolte, abych se vám představil:
http://www.digizone.cz/autori/petr-faistauer/
Zde najdete moji práci, i když některé články jsou v placené sekci.
Přeji hezký víkend  ;)

Reklama

• Stálý člen

4dpersonality

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. 06. 2017, 21:10:24 »
Tady je zatím nejnovější verze aplikace Dolphin Browser, která je stará dva dny. V podstatě to má tak nějak snahu fungovat a rozhodně je zatím ze všech nejstabilnější. Ale používal bych to jenom na O2 TV, a na ostatní stránky bych používal třeba Chrome. Tím by se mohly minimalizovat problémy.
https://uloz.to/!YDNSUHowu6Ti/dolphin06082017-zip
(toho souboru ico si nevšímejte, to je pro majitele Android TV a není určeno pro čínské boxy)

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. 06. 2017, 23:18:18 »
Tady je zatím nejnovější verze aplikace Dolphin Browser, která je stará dva dny. V podstatě to má tak nějak snahu fungovat a rozhodně je zatím ze všech nejstabilnější. Ale používal bych to jenom na O2 TV, a na ostatní stránky bych používal třeba Chrome. Tím by se mohly minimalizovat problémy.
https://uloz.to/!YDNSUHowu6Ti/dolphin06082017-zip
(toho souboru ico si nevšímejte, to je pro majitele Android TV a není určeno pro čínské boxy)

Díky moc za info!!! Hlavně za ochotu a za velmi konstruktivní nápady, na rozdíl od jiných :D Mějte se hezky a ještě jednou díky. Rozumní lidé, vždy pomohou. Škoda, že je nás tak málo ;)
« Poslední změna: 10. 06. 2017, 23:20:10 od DavCZa »

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. 06. 2017, 08:52:54 »
Milý pane, za prvé, moje připomínka byla konstruktivní, protože Plus a Max jsou jako nebe a dudy. A za druhé, mně jste tedy nepoděkoval, jen jste nás udivil svojí neznalostí angličtiny.
A za poslední, protože jste "nováček", tak dovolte, abych se vám představil:
http://www.digizone.cz/autori/petr-faistauer/
Zde najdete moji práci, i když některé články jsou v placené sekci.
Přeji hezký víkend  ;)

H96 Max s Rockchipem RK3399 je sice výkonnější (cca 75000 bodů v Antutu), ale podle mnoha zkušeností je to zatím poměrně nepoužitelné zařízení (velice pomalá wi-fi, ethernet padá, nepodporuje spousty aplikací v Google Play, nefunkční KODI, nemá root, ...). Nové updaty to možná dají do pořádku, ale zatím je stabilnější a lepší H96 Pro+ s Amlogic S912. Zkuste si občas předčíst nějakou tu recenzi místo toho urážení ;)

PS: A příště si prosím odpusťte tu Vaši konstruktivitu a i to "představování". Na ten Váš odkaz jsem se ani nepodíval, stačilo mi, jak jste se nám představil svými příspěvky.

Rogue 11

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. 06. 2017, 19:14:17 »
Jediná věta, nováčku: Mě zase stačilo, jak hezky útočně píšete vy. Tím veškerou komunikaci s vámi končím.

DavCZa

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. 06. 2017, 19:16:11 »
Jediná věta, nováčku: Mě zase stačilo, jak hezky útočně píšete vy. Tím veškerou komunikaci s vámi končím.

...píše ten, který s tím začal :-*

Rogue 11

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. 06. 2017, 20:51:14 »
Really, pal?  ::) 

kdy: 08. 06. 2017, 12:36:02

"Ach jo. To je nah...o. To to zku....ý O2 nemůže udělat tak, že ti přidá alespoň 10 zařízení, na kterých si to můžeš přehrát..."

kdy: 10. 06. 2017, 13:31:52

"Na druhou stranu vy asi neumíte čist. Vždyť jsem přeci všem těm, co k tomuto tématu měli věcné připomínky poděkoval, tak si to prosím nechte, ano?!"

kdy: Dnes v 08:52:54

"Zkuste si občas předčíst nějakou tu recenzi místo toho urážení ;)"

"A příště si prosím odpusťte tu Vaši konstruktivitu a i to "představování". Na ten Váš odkaz jsem se ani nepodíval, stačilo mi, jak jste se nám představil svými příspěvky."

(K tomu mám poznámku: píše se přečíst, pane řediteli zeměkoule.  :P )

Navážíte se do dlouholetých uživatelů (Grifin - 2001, Kuboslav - 2012) a sám jste nováček, co komunitě nic nepřinesl. Ale ego a sebevědomí, to vám nechybí.  ::)     

reklama