reklama

reklama

Autor Téma: E3 live: Microsoft představí nejvýkonnější konzoli  (Přečteno 7107 krát)

4dpersonality

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Nejvýkonnější herní konzoli XBOX ONE X představí dnes Microsoft na právě probíhajícím herním veletrhu E3. Live stream bude dostupný v kvalitě 4K na Youtube a na stránkách Mixer.com.
Přenos začíná ve 23:00 našeho času.
https://www.youtube.com/watch?v=dZ4GpE3c97U
Ceny staršího modelu XBOX ONE S mezitím klesly až na hranici 200 EUR (5360 Kč) a za tuto cenu ho prodává (i do ČR) německý Amazon.

« Poslední změna: 13. 06. 2017, 04:25:39 od 4dpersonality »

Reklama

• Stálý člen

reklama

4dpersonality

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Re:E3 live: Microsoft představí nejvýkonnější konzoli
« Odpověď #1 kdy: 11. 06. 2017, 23:35:00 »

Porovnání parametrů a cen v ČR. XBOX ONE X zamíří na předvánoční trh. Díky pokročilému systému chlazení je nová konzole menší než její předchůdce. Zdroj Alza.cz

Forza Motorsport 7 na XBOX ONE X
(kvalita 4K 60 FPS)
https://youtu.be/87z5J3YtlWw?t=1m48s
« Poslední změna: 12. 06. 2017, 06:07:14 od 4dpersonality »

David Neřeknu

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. 06. 2017, 07:42:34 »
X je tedy Scorpio. Rozhodně bych nešel do prvních kusů, ale uvidíme, jak rychle mne tituly, které budou na X vycházet, uženou ke koupi. 4K mám již ve svém XONE S, což je poslední model (slim provedení) klasického One s Blu-Ray 4K mechanikou. Ty parametry jsou ovšem u X o poznání jinde. Velké plus pro Microsoft je zpětná kompatibilita, kterou tehdy překvapil již u ONE. Byla to vlastně i rozhodující volba, proč jsem se po PS3, kterou dodnes též používám, nerozhodl pro PS4, na které nejedou tituly z PS3, a koupil jsem XboX.

4dpersonality

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. 06. 2017, 09:34:14 »
Vyplatí se to, protože ten výkon bude určitě minimálně na úrovni PC v ceně 1000 EUR. Předražená je konzole Nintendo Switch, která se prodává kvůli hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild, což by měla být nejlepší hra všech dob.
Dneska bude zase přenos z prezentace Sony. Ale bude to až v 03:00 našeho času. Takže vlastně zítra.

reklama