Autor Téma: Více reklam od července 2017  (Přečteno 22373 krát)

Míša Kulička

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 243
  • Satelitní i po(d)zemní plně digitální medvídek
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Více reklam od července 2017
« kdy: 04. 07. 2017, 22:45:34 »
Vsiml jsem si, ze od zacatku prazdnin pribylo na Prime i Nove dost reklamy. Prima zacala do 45min serialu davat dva bloky reklam, coz predtim nedelala. A Nova uz dava dokonce 3 bloky reklam, napr. v dnesnim dilu Namorni vysetrovaci sluzby. K tomu samozrejme nekolik sponzoru pred a po... Zacina to byt docela neunosne. ::)

Nezmenil se ted nejak zakon o reklame?
DVB-S/S2: 23.5E - Skylink (TechnoTrend S2-3650 CI)
DVB-C: UPC Komfort+ (TechnoTrend CT2-4650 CI)
DVB-T: CZ MPX 1,2,3 (TechniSat AirStarII)
vše v PC přes DVBViewer 5.6.4

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #1 kdy: 05. 07. 2017, 19:12:04 »
Doufám, že už brzy nastane okamžik, kdy lidé přestanou tyto stanice sledovat. Přemíru reklami jsem pozoroval již delší dobu. Kdykoliv přepnu na některou komerční stanici, zákonitě trefím reklamu! Takže až na výjimky je nesleduji vůbec. Tou výjimkou je Prima ZOOM. Ono na těch ostatních není ani na co koukat. Nebezpečné vztahy a Soudy různých soudců jsou naprosto nesledovatelný brak. Nechápu, jak to může někdo sledovat. Dost silné kafe je už Pošta pro Tebe na ČT o kterém si myslím, že na ČT vůbec nepatří!


Petr Marecek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 034
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #2 kdy: 05. 07. 2017, 21:56:35 »
A to i Čt měla soudy v podobě Rozsudku, v kterém hráli divadelní herci a režíroval to Jan Novák, režisér Kameňáku 4.


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #3 kdy: 06. 07. 2017, 08:24:46 »
Doufám, že už brzy nastane okamžik, kdy lidé přestanou tyto stanice sledovat. Přemíru reklami jsem pozoroval již delší dobu. Kdykoliv přepnu na některou komerční stanici, zákonitě trefím reklamu! Takže až na výjimky je nesleduji vůbec. Tou výjimkou je Prima ZOOM. Ono na těch ostatních není ani na co koukat. Nebezpečné vztahy a Soudy různých soudců jsou naprosto nesledovatelný brak. Nechápu, jak to může někdo sledovat. Dost silné kafe je už Pošta pro Tebe na ČT o kterém si myslím, že na ČT vůbec nepatří!

I ten zoom je v hajzlu, že ho takhle dojebou sem nečekal, dřív dali klidne cely dokumenty nebo i 2 a bez reklam a reklamy měli únosnou delku a byli mezi dokumentama, tedka je to humus, to je reklama přerušovana dokumentem, měli to nechat tak jak to bylo....
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


lkozakl

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #4 kdy: 06. 07. 2017, 11:47:34 »
Jo,ale i ZOOM má ve dvacetiminutovém bloku reklamy. Navíc opakuje vše také,jako ostatní komerční stanice,sice je reklama živí,ale dívat se po padesáté na Samotu u lesa s pěti bloky reklam ??? Jen blázen.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #5 kdy: 06. 07. 2017, 12:06:12 »
I ten zoom je v hajzlu, že ho takhle dojebou sem nečekal, dřív dali klidne cely dokumenty nebo i 2 a bez reklam a reklamy měli únosnou delku a byli mezi dokumentama, tedka je to humus, to je reklama přerušovana dokumentem, měli to nechat tak jak to bylo....
Prakticky od začátku byl dokument v půlce přerušen reklamním blokem. Nedělo se tak jen v noci.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #6 kdy: 06. 07. 2017, 16:27:07 »
A to za reklamu budeme brzy platit i pozemně,zaplatíme si ji 2x,no-možná v HD,děkuji nechci,hbbtv a net je řešení,občas HBO-ne dlouho,zoom,fokus-když najdu něco zajimavého,čt24 když se chci rozčílit,když vědět TVP info,nechápu kde se furt zvedá ta sledovanost! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


VITEK2442

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 557
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #7 kdy: 09. 07. 2017, 12:26:03 »
Zdravím.Co se týče tv reklam, tak jsem po tři večery nahrával hlavní komerční stanice se zaměřením jen na reklamu a sponzoring.
Vyšlo mi to takhle:
6.7.17 Nova         20.00-21.00   8,19 minut
7.7.17 Prima        20.00-21.00  11,49 minut
8.7.17 Barrandov 20.00-21.00  11,31 minut
Tedy všechny dodržely limit 12 minut reklam během 60 minut vysílacího času.Kolik a jak dlouhé reklamní bloky jsou jsem neřešil.


Pavel Straka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #8 kdy: 10. 07. 2017, 14:18:52 »
Vsiml jsem si, ze od zacatku prazdnin pribylo na Prime i Nove dost reklamy. Prima zacala do 45min serialu davat dva bloky reklam, coz predtim nedelala. A Nova uz dava dokonce 3 bloky reklam, napr. v dnesnim dilu Namorni vysetrovaci sluzby. K tomu samozrejme nekolik sponzoru pred a po... Zacina to byt docela neunosne. ::)

Nezmenil se ted nejak zakon o reklame?

To mě připomíná Slovenské komerční s račk y, kde jsou více reklamy než nějaký film. Mají to tam přereklamováno že už se odmítají na to koukat, já už taky na placku nekoukám a mám pokoj, jsou i jiné varianty kde se dá koukat na filmy a bez těch HNUSNÝCH REKLAM.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Více reklam od července 2017
« Odpověď #9 kdy: 23. 08. 2017, 21:55:41 »
Vsiml jsem si, ze od zacatku prazdnin pribylo na Prime i Nove dost reklamy. Prima zacala do 45min serialu davat dva bloky reklam, coz predtim nedelala....

Já se na ty seriály nedívám, běží mi jako kulisa když na to čumí manželka, no a před chvíli na Primě v závěru dnešního dílu Modrý kód (musel jsem se zeptat co je to za seriál) mně probudila písnička Pink Floyd: Wish You Were Here; říkám si, to se Prima ale plácla po peněžence; v souvislosti s výše uvedeným (reklamy) asi na to vydělala

Strašně bych chtěl vědět kolik za ten song museli vysolit; ne proto, že o kolik peněz přišli, ale jak si Floydi ten song cení.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno