Autor Téma: ftp.iprima.cz  (Přečteno 19747 krát)

Jana Pechová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
ftp.iprima.cz
« kdy: 23. 09. 2017, 14:56:14 »
Funguje vám FTP.IPRIMA.CZ? Pravidelně jsem si stahovala programy Primy dopředu a dneska, když to zkouším se to chová divně, skoro jako by chtělo nějaké jméno a heslo, které neznám...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #1 kdy: 23. 09. 2017, 15:27:48 »
Funguje vám FTP.IPRIMA.CZ? Pravidelně jsem si stahovala programy Primy dopředu a dneska, když to zkouším se to chová divně, skoro jako by chtělo nějaké jméno a heslo, které neznám...

Pokud myslíte televizi Prima, tak stránky jsou iprima.cz, a oficiální název je FTV Prima nikoliv FTP Prima jak máte v odkazu. O tom jak se dají stahovat program dopředu nevím, zkuste to rozepsat více....


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #2 kdy: 23. 09. 2017, 15:48:29 »
Přihlášení existuje,bez něj nepřehraji filmy na smartu panasonic,jenže mi trvalo hodinu se přihlásit-změna hesel?,jak tv pozná,že jsem přihlášen?na iprima na netu-síť?,nebo to zpustit přímo z netu?děkuji
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jana Pechová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #3 kdy: 23. 09. 2017, 16:34:24 »
Funguje vám FTP.IPRIMA.CZ? Pravidelně jsem si stahovala programy Primy dopředu a dneska, když to zkouším se to chová divně, skoro jako by chtělo nějaké jméno a heslo, které neznám...

Pokud myslíte televizi Prima, tak stránky jsou iprima.cz, a oficiální název je FTV Prima nikoliv FTP Prima jak máte v odkazu. O tom jak se dají stahovat program dopředu nevím, zkuste to rozepsat více....

Myslím jejich FTP server (odkazovaný např. tady http://www.iprima.cz/press). Na něm v adresáři 03-EXPEDICE-PROGRAMY jsou právě ty programy dopředu.

Tu chybovou hlášku, co mi to dávalo jsem nikdy před tím neviděla a dva týdny jsem se tam nepřipojovala, tak jsem si říkala, zda to nějak nezměnili. Každopádně teď jsem to zkusila a už zas to jede bez problémů. 


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #4 kdy: 25. 09. 2017, 11:40:06 »
No aby lidi dneska věděli, co je FTP server, ti chcete asi moc :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #5 kdy: 26. 09. 2017, 13:11:16 »
No aby lidi dneska věděli, co je FTP server, ti chcete asi moc :-)

To je narážka asi na mě. Ano, o nějakém FTP serveru slyším poprvé. Zmátlo mě právě to, že Prima je FTV, což taky nevím co znamená, filmová tv to asi nebude...  ;D


Primetime

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:ftp.iprima.cz
« Odpověď #6 kdy: 11. 11. 2017, 10:28:14 »
To už se několik let stává stardantem, že ftp je přístupno většinou pro přihlášené uživatele. :/ Nechtějí aby se k jejich obsahu dostal někdo kdo tam být nemá. :/ Pokud nemáte uživatelské údaje, tak Vám neporadím. Můžete zkustit se přihlásit Anonymně, ale klidně bych se i vsadil, že ani to nepůjde. :/
S pozdravem Vít.