Autor Téma: Jak UPC v Praze šíří po kabelu DVB-T?  (Přečteno 61552 krát)

Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak UPC v Praze šíří po kabelu DVB-T?
« Odpověď #60 kdy: 26. 05. 2011, 12:42:53 »
Co na to říci? Snad jen gratuluji. A potvrzuje se, že sliby, prezentované na webu UPC, se postupně daří plnit. A to je jen dobře.

Ten Váš dojem, že HD z Handanu je horší, než z DVB-T v kabelovce, možná pramení z toho, že jeho elektronika to neumí lépe a snad to není pokaženo propojením SCARTem? PVR funkce u Kaonu je přínosem, ale případná karta v modulu TV by možná také přinesla obrazové zlepšení. Já už kabelový STB UPC mám jen u kuchyňské menší placky, ale nezapnul jsem ho ani nepamatuji, tam si zcela vystačíme s tím základem, co je šířen po kabelu v DVB-T.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Leopold Skřivánek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak UPC v Praze šíří po kabelu DVB-T?
« Odpověď #61 kdy: 26. 05. 2011, 13:45:56 »
Vždyť je to jen nějaký letáček stažený z netu. Ve VOP se píše, že programová nabídka není garantována, může být měněna podle uvážení poskytovatele. :'(

Měl byste si ujasnit, co je pro Vás a ostatní abonenty garantováno a neargumentovat jednou tak a podruhé naopak. ;)
Po přečtení celé diskuze se dá - bohužel pro tebe - jenom konstatovat, že ujasnit pojmy si musíš hlavně ty. A je dobré začít smlouvou, kde je jasně stanoveno, jaké součásti k této smlouvě náleží, tj. že náleží právě ceník a všeobecné podmínky. A ceník rozhodně není letákem, i když máš třeba ten dojem.


Josef Wencel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak UPC v Praze šíří po kabelu DVB-T?
« Odpověď #62 kdy: 26. 05. 2011, 14:32:19 »
Ten Váš dojem, že HD z Handanu je horší, než z DVB-T v kabelovce, možná pramení z toho, že jeho elektronika to neumí lépe a snad to není pokaženo propojením SCARTem?
Mam HD PVR KAON, nikoli Handan a samozřejmě ne přes SCART ale HDMI. Nicméně neříkám že by to byla špatná kvalita, jen subjektivně se mi ty české HD programy zdají být v DVB-T o kapku lepší, ale samotný HD PVR funguje perfektně - na kvalitu třeba HBO HD nedám dopustit, je to super.
Jen škoda že mám za poslední dva měsíce ten přijímač (HD PVR) už čtvrtý, tenhle ale zatím drží a funguje bez problémů (bez samovolného restartu, výpadků disku ap.), snad to vydrží.


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak UPC v Praze šíří po kabelu DVB-T?
« Odpověď #63 kdy: 26. 05. 2011, 16:00:45 »
...na mojí malé 82cm LCD...
Vím, že je to offtopic a možná i začátek flamu, ale mě to prostě nedá. Proboha kam jsme to dopracovali, když někdo dokáže 82cm televizor považovat za malý  ::)