Fórum Digizone.cz

Hlavní témata => Analogový rozhlas => Téma založeno: Jaroslav Honzík 10. 09. 2017, 13:29:27

Název: ČRo zlín již brzy 1.11
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 10. 09. 2017, 13:29:27
http://www.rozhlas.cz/digital/analog/_zprava/rene-zavoral-cesky-rozhlas-zlin-od-1-listopadu-karlovy-vary-v-pristim-roce--1707251

Blíží se start samostatného Zlínského rozhlasu, ale ve zlínském kraji již vysílá radio se skoro stejným názvem.

http://www.radiotv.cz/p_radio/radio-zlin-vysila-25-let-meni-zvukovy-obal-prezentuje-se-novym-sloganem-hrajeme-hity/

Rádio Zlín a Čro Zlín, ano pokud vas napadlo hitrádio vysočina a přejmenování ČRo Region - Vysočina na ČRo Vysočina a následný humbuk jak když se malé děti perou na pískovišti, myslíte že ve Zlínském kraji se budou chovat také jako malé děti nebo budou mít rozum? Ikdyž tamní posluchači jsou zvyklí na ČRo Brno, no a od listopadu se ozve Zlín. Máme dvě vysočiny, budou dva Zlíny. Ještě že není nejake komerční radio s názvem "Karlovy Vary" tam to bude snadné podobně jako u nás na Liberecku, kde se mohlo ozvat leda rádio Contact Liberec. Pokud někdo poslouchá regionální čro na Zlínsku. Liberecké čro moc poslechovost nemá, oproti contactu.
Název: Re:ČRo zlín již brzy 1.11
Přispěvatel: Jaroslav Honzík 15. 09. 2017, 17:10:14
Konkurenční web se dotázal během interwiev i na čro zlín.


RadioTV: Od 1. listopadu by mělo ve Zlíně začít vysílat samostatně regionální studio Českého rozhlasu Zlín. Ačkoli cílové skupiny obou rádií jsou rozdílné, bude se jednat o větší konkurenci. Jak myslíte, že ovlivní novinka situaci ve zlínském éteru?

Konkrétně Radio Zlín ovlivní, spíše než nové studio ČRo, zaniklé studio Kiss Publikum. Doufám, že se tato změna odrazí na číslech pozitivně. Nejenom vůči ČRo, ale i vůči F1 a Impulsu jsme hudebně uhnuli k výrazně mladšímu formátu, takže jsme si vytvořili takovou přirozenou bariéru.


Toto znamena že nejspíš nezareagují tak "dětinsky" jako to bylo s vysočinou. :)