reklama

reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rogue 11

Stran: [1] 2 3 ... 17
1
Televizory / Re:"Čmouhy" v obraze - SAUMSUNG TV
« kdy: 14. 12. 2017, 08:29:12 »
Já bych se taky přikláněl k nějakému rušení, nebo poškozené kabeláži.   

2
Tak jinak, to je bludný kruh ;D  Disney dělá zábavu pro malé, a nad tímhle děláním se bůhvíproč pohoršuje Primetime a taky zábavu pro velké, o které mluvím já...  :) Osobně bych někde na setkání "válkařů" nemluvil o tom, že jsou to filmy pro děti, mohlo by to mít stejný efekt, jako když v plné hospodě sparťanů zakřičíte "Vivat Slávie"  ;)           

3
Za to si asi můžu sám  :D Chtěl jsem napsat "ta část, co dělá filmy pro dospělé diváky" jako třeba Piráty nebo Star Wars...  ;)     

4
Popravdě, nic. Co dělá "dětská" část společnosti Disney je mi fuk a dokonce jsem se musel nechat poučit, kdo je Soy Luna :D  Mě zajímá ta část, co dělá filmy pro dospělé.   

5
Internet a domácí síť / Re:Internet HD
« kdy: 02. 10. 2017, 09:00:55 »
Také jsem se dotazoval, co je internet HD. To je marketingový název, nic víc. K běžnému internetu dostanete jen nějakého virtuálního technika, který v real time hlídá, jestli nedošlo náhodou k závadě připojení a případně okamžitě zajistí nápravu. 

Stejný nesmysl jako Pevný internet vzduchem od T-Mobile. To je také jen marketing. Navíc je zákaznická podpora T-M hodně háklivá na označení "nesmysl", protože si všichni myslí, jak jsou marketingově geniální. "Pevný internet" neznamená, že je připojení pevně vázáno na konkrétní AP, jak vysvětluje T-M. Výsledkem jsou nas.. klienti, kteří to samé chtějí po konkurenci, kde zjišťují, že si pevný internet vzduchem objednat nemůžou, neboť neexistuje. Tuhle vyvolal na FB jeden takový hodně emotivní flame, i ostrá slova tam padala...  ::)               

6
Tedy to je opravdu knížecí moudro... Je zajímavé, že některé moje práce jsou už deset let hostované na free hostingu a nikdo nesmazal ani obrázek. No offense, ale myslíte, že jsem puberťák, který neví, že všechno něco stojí?  ::)     

7
Jistý nejmenovaný český image hosting přešel na model "jen s registrací" a ještě k tomu smazal všechny nahrané fotografie z minulého půl roku (minimálně). >:( Tak jsem to musel promazat, čímž topic malinko utrpěl. Bohužel nemohu obnovit, tyhle postřehy si nikde nezálohuju.         

8
Jo, jasně. Mohl byste prosím dodat zdroj? To je tak nehorázná bl.bost, že to aspiruje na vtip měsíce  ;)
A O2 (značka) patří španělské Telefonice, kolego. Český oligarcha ji má jen licencovanou. A je věcí každého subjektu, kde se rozhodne platit daně. Mít velkou společnost, tak platím daně taky jinde...   

9
"Národní majetek" i "rodinný majetek" jsou oboje bláboly, takové druhy vlastnictví neexistují. To jen tak okolo kolem  ;) Jak slyším "rodinné vlastnictví" nebo "rodinný majetek", dostávám kopřivku... 

10
kdo to bude platit..... 8)
Kdo? Modří vědí...  ;) 

11
Pán zřejmě žil několik let na pustém ostrově  :D Operátor může měnit nabídku směrem nahoru i dolů a to i bez vědomí klientů. Sestim smiřte  ;)   

12
To jsou všechno "hlavní" profily firem, co šíří nějakou televizi s celostátním pokrytím. Jediný, kdo nemá víc činností, je Freesat. UPC je poskytovatel tv a internetu, Digi satelitní a OTT televize.
Že někdo umí a někdo neumí pracovat se sociálními sítěmi, není předmětem srovnání. To je prostý počet "Like" pro tu kterou firmu, nic víc.

13
Set-top-boxy / Re:Co je tohle?
« kdy: 22. 06. 2017, 17:25:34 »
"Je to legální? Ano, je!"
Omyl, není. Soudní dvůr evropské unie prohlásil, že i vytváření dočasné kopie autorsky chráněného díla staženého bez zaplacení je nelegální.

"nestahujete žádný obsah do svého zařízení"
Ale jděte... To je běžný android přístroj a stahuje si dočasnou kopii souboru.   

A dále, prodej takto upravených přístrojů je trestný v celé EU. Viz kauza Stichting Brein vs J.F. Wullems:
http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf?text=&docid=190142&pageIndex=0&doclang=CS&mode=req&dir=&occ=first&part=1&cid=374150 
   

14
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 17. 06. 2017, 22:22:08 »
Netflix podporuje pirátství?  :D :D


15
Really, pal?  ::) 

kdy: 08. 06. 2017, 12:36:02

"Ach jo. To je nah...o. To to zku....ý O2 nemůže udělat tak, že ti přidá alespoň 10 zařízení, na kterých si to můžeš přehrát..."

kdy: 10. 06. 2017, 13:31:52

"Na druhou stranu vy asi neumíte čist. Vždyť jsem přeci všem těm, co k tomuto tématu měli věcné připomínky poděkoval, tak si to prosím nechte, ano?!"

kdy: Dnes v 08:52:54

"Zkuste si občas předčíst nějakou tu recenzi místo toho urážení ;)"

"A příště si prosím odpusťte tu Vaši konstruktivitu a i to "představování". Na ten Váš odkaz jsem se ani nepodíval, stačilo mi, jak jste se nám představil svými příspěvky."

(K tomu mám poznámku: píše se přečíst, pane řediteli zeměkoule.  :P )

Navážíte se do dlouholetých uživatelů (Grifin - 2001, Kuboslav - 2012) a sám jste nováček, co komunitě nic nepřinesl. Ale ego a sebevědomí, to vám nechybí.  ::)     

Stran: [1] 2 3 ... 17

reklama