Autor Téma: 10 minut o zdravotních problémech Šárky Záhrobské v TN na Nově  (Přečteno 6047 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/sledujte-zive-televizni-noviny-70.html

Co myslíte, nebylo to přehnané?

Nicméně se mi to celkově příliš nelíbí. To mlžení, těch několik dní v umělém spánku... :(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:10 minut o zdravotních problémech Šárky Záhrobské v TN na Nově
« Odpověď #1 kdy: 06. 07. 2012, 03:35:37 »
Za Mužíka jdou zprávy hodně dolu.Jedno témato se v TN trvá 10-15min to už člověka nebaví na jedno témato koukat a přepne jinam.Nebo když teď 3 dny po sobě rozebírali pomalu 20 min podporu pro jedno postižené dítě.Já chápu je krůté ale nemusí toto téma tam dávat deně.A né 20min.Téma že někdo potřebuje peníze pro těžce postižené dítě byly v TN na nově od jakživa ale né takhle.A nebo koho baví poslouchat 20 min o nějáké pak člověk bude sám nemovný z těch Nováckých TN.Mužík celý ty TN podělal.


Dominik Strnad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:10 minut o zdravotních problémech Šárky Záhrobské v TN na Nově
« Odpověď #2 kdy: 06. 07. 2012, 14:23:31 »
Stále není nic potvrzeno, nicméně Nova národu řekla, že Záhrobská bojuje o život a téměř jí už pohřbila. Je to hnus, novácké TN jsou s odpuštěním bulvární žumpa... Spekulace a zase jen spekulace, snaha se maximálně přiživit na cizím neštěstí, prostě hyenismus. A to se jedná o nejsledovanější "zpravodajství", co k tomu říci....


Jiří Job

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 298
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:10 minut o zdravotních problémech Šárky Záhrobské v TN na Nově
« Odpověď #3 kdy: 06. 07. 2012, 17:40:08 »
Jo no, síce Nova nabrala krásné reportérky ale to jejich zpravodajství je jedna velká žumpa jak řikáte.To už zprávy Primy jsou lepší.