Autor Téma: Wikipedie  (Přečteno 4195 krát)

Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Wikipedie
« kdy: 23. 07. 2012, 12:52:04 »
Spusta lidí především amatérů, chodí pro informace na wikipedii, dost mě zaskočilo to co se tam někdy píše či je toho tam příliš málo, podle mě by se mělo digizone nebo alespoŇ někdo podílet i na zadání informací do wikipedie, ať mají všichni také aktuální informace.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Wikipedie
« Odpověď #1 kdy: 23. 07. 2012, 13:04:36 »
Odpovím vám zcela jednoduše. Vzhledem k tomu, že Internet Info nemá s Wikipedií nic společného, určitě se na vámi navrhovaném řešení nebudeme podílet. Redakce DigiZone.cz má pouze dva členy a jsme proto rádi, že zvládáme udržovat aktuální náše webové stránky.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Wikipedie
« Odpověď #2 kdy: 23. 07. 2012, 13:27:27 »
Spusta lidí především amatérů, chodí pro informace na wikipedii, dost mě zaskočilo to co se tam někdy píše či je toho tam příliš málo, podle mě by se mělo digizone nebo alespoŇ někdo podílet i na zadání informací do wikipedie, ať mají všichni také aktuální informace.

Pokud jste masochista, můžete to zkusit sám.