Autor Téma: Kvalitní digitální rádio pokud nějaké je  (Přečteno 107199 krát)

Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kvalitní digitální rádio pokud nějaké je
« Odpověď #60 kdy: 15. 12. 2014, 08:44:22 »
Takže sem se rozhodl od požadavku na DAB ustoupit i proto, že dle některých dostupných map je tam pokrytí hraniční a potenciálně problematické, a koupit Panasonic RX-D55 http://www.alza.cz/panasonic-rx-d55aeg-k-d501870.htm
Tento "jezevčík" je ovšem krok zpět do technické historie. Místo tuneru pro DAB+ kazetovou mechaniku?  ::)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tonda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kvalitní digitální rádio pokud nějaké je
« Odpověď #61 kdy: 16. 12. 2014, 11:59:51 »
Díval sem se na ty "jezevčíky" od Dual a Grundig a dělá to na mě dojem čínských chrastítek (produkt vypadající stejně jako Dual DAB-P 100 jen bez DAB prodává Sencor za dvanáct stovek). DAB by byl fajn, ale ne za cenu zásadně horších ostatních parametrů.

Jediné o čem by se dalo jakž takž uvažovat je to Sony, ale to je momentálně dostupné akorát v jednom obchodě s nesmyslnou cenou 4 700 Kč.

Každopádně Panasonic už je doma, takže další debata už bude pouze akademická.


pista150 pista150

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 146
    • Zobrazit profil
    • E-mail


radomir.lubos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kvalitní digitální rádio pokud nějaké je
« Odpověď #63 kdy: 02. 10. 2017, 11:51:22 »
A je tedy to autorádio dobré? Jsi s ním spokojen?? Protože já sháním různé recenze a doporučení jaké autorádio si pořídit... Zatím jsem našel články tohoto tipu: http://www.tonystore.cz/jak-zapojit-autoradio-krok-za-krokem a tak jsem si řekl, že se podívám po forech jestlipak něco najdu. A koukám, že ano, tak doufám, že se najde někdo kdo by mi poradil :)


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kvalitní digitální rádio pokud nějaké je
« Odpověď #64 kdy: 02. 10. 2017, 12:13:44 »
A je tedy to autorádio dobré? Jsi s ním spokojen?? Protože já sháním různé recenze a doporučení jaké autorádio si pořídit... Zatím jsem našel články tohoto tipu: http://www.tonystore.cz/jak-zapojit-autoradio-krok-za-krokem a tak jsem si řekl, že se podívám po forech jestlipak něco najdu. A koukám, že ano, tak doufám, že se najde někdo kdo by mi poradil :)

Do auta jsem pořídil Pioneer MVH-290DAB jelikož původní original radio mi odešlo a už se to nedalo snášet ty problemy s ním. Musim řict že jsem s tim pioneerem velice spokojen, perfektní radio, jen doporučuju vyměnit antenu za střešní dab/dab+ od calearo. Citlivost je výborná, hraje mi všecko jak má i L band, radio upřednostnuje iii band, jeli dostupný. Na liberecku funguje jak má, dokonce mi to hralo i v české lípě a podobně. Samozřejmě mužeš dat třeba kenwood či jvc, nebo sony (pokud už ma model s dab+). Oproti anteně na okno má vyměna té střešní smysl, hlavně co se tyče příjmu dab, dokonce jsem se divil jak to někde muže hrát ale hraje, jen na vyměnu anteny musiš byt trochu zčnější to je pravda, ale da se to zvladnout :) hlavně s klidem, ja jsem spokojen.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0