Autor Téma: Topfun.TV a SlovakSport 2  (Přečteno 7858 krát)

Aleš V

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Topfun.TV a SlovakSport 2
« kdy: 17. 08. 2013, 15:58:53 »
Velice povedena taskarice. Naprosto nepouzitelna vec se projevila v masivnim rozsahu tesne pred zacatkem PL. Zatimco zapas Liverpoolu proti Stoke na SS1 skrze Topfun fungoval perfektne, soudruzi na Slovensku chytre podcenili zajem o SS2 skrze Topfun v CR diky dostupnosti teto aplikace v kazde prvni chytre televizi. Stream naprosto nepouzitelny, seka se, zvuk posunuty o cca. 5 sekund a dalsi povedene perlicky jako jsou XX sekundove vypadky. Musim rict, ze kdyz uz nejaka chytra hlava neco vymysli, musi to stat za to!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


hypik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Topfun.TV a SlovakSport 2
« Odpověď #1 kdy: 17. 08. 2013, 16:29:13 »
Uf, tak jeste ze jsem si vybral stream primo na webu Slovak Sportu... Rozhodoval jsem se mezi tim a Topfunem, nakonec jsem zvolil ten stream kvuli lepsi obrazove kvalite. Koukam na to pres webovy prohlizec primo v televizi a jde to okej, trosku rozmazany pri pohybu, ale co chtit po internetovym streamu... Zaplatil jsem si to jen na 24 hodin, abych to vyzkousel s tim, ze na priste bych treba zkusil ten Topfun, ale kdyz je to tedka nekoukatelny, tak nevim nevim, jestli to zlepsej. Navic na muj dotaz ohledne obrazovy kvality mi z Topfunu odpovedeli, ze zatim je to v SD kvalite, ale od pristiho tydne chteji se Slovak Sportem prejit na HD, tak to nevim, jak to chteji kapacitne zvladnout, kdyz nezvladaji tohle...


Lumír Kuchař

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Topfun.TV a SlovakSport 2
« Odpověď #2 kdy: 18. 08. 2013, 15:30:18 »
mám dotaz: jak naladit slovaksport tv2 v nabídce topfun na samsung TV ? máme tu smart TV, prostě když najedeme do int. aplikací, tak jsou tam pouze filmy roztřízené do žánrů a nikde v té nabídce není topfun televize či slovaksport tv2, tak se chci zeptat, jaký je postup? nejprve se zaregistrovat zaplatit a jak to potom pouštět na té telce? díky za pomoc


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Topfun.TV a SlovakSport 2
« Odpověď #3 kdy: 18. 08. 2013, 16:12:31 »
Záleží na to, jak máte "starou" televizi. Například já jsem si koupil před dvěma lety model 2010, a přesto, že je tam aplikace Topfun, položka Topfun televize (záměrně) chybí. Je to až od modelů 2011, pokud se nemýlím. Čili, máte-li starší televizor, máte bohužel smůlu.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/