Autor Téma: Kurňa, co to je? vs. KUFR  (Přečteno 2644 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Kurňa, co to je? vs. KUFR
« kdy: 22. 11. 2013, 01:03:08 »
Mrknul jsem na Kurňa, co to je? a tedy kvalit Kufru to nějak nedosahuje. V první řadě nechápu to, že tam celebrity (resp. jejich blízcí) vyhrávají peněžité částky. WTF!? Celebrity vždy vyhrávaly nějaké symbolické ceny a nebo peníze šly na charitu (BTW: Kolik třeba mohou dostávat lidi jako Bebarová, Munzarová honorář? Žádný stars to zrovna nejsou, tak třeba zrovna těch 10 000 Kč?). A samozřejmě, chybí tam ten hudební dobrovod, co dělal Kufr Kufrem, jakož i Aleš Ulm a nakonec i "Ahoj Bóňo", což se mi vždy hrozně líbilo. Zkrátka mne mrzí to, že třeba ČT nechtěla Kufr oživit, když už byl ten speciální díl k 60 letům ČT. Jednou za čas by se to v sobotu večer určitě sneslo. Lépe než Zlaté časy nebo Zázraky přírody.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


David Křížka

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kurňa, co to je? vs. KUFR
« Odpověď #1 kdy: 22. 11. 2013, 11:18:39 »
Mrknul jsem na Kurňa, co to je? a tedy kvalit Kufru to nějak nedosahuje. V první řadě nechápu to, že tam celebrity (resp. jejich blízcí) vyhrávají peněžité částky. WTF!? Celebrity vždy vyhrávaly nějaké symbolické ceny a nebo peníze šly na charitu (BTW: Kolik třeba mohou dostávat lidi jako Bebarová, Munzarová honorář? Žádný stars to zrovna nejsou, tak třeba zrovna těch 10 000 Kč?). A samozřejmě, chybí tam ten hudební dobrovod, co dělal Kufr Kufrem, jakož i Aleš Ulm a nakonec i "Ahoj Bóňo", což se mi vždy hrozně líbilo. Zkrátka mne mrzí to, že třeba ČT nechtěla Kufr oživit, když už byl ten speciální díl k 60 letům ČT. Jednou za čas by se to v sobotu večer určitě sneslo. Lépe než Zlaté časy nebo Zázraky přírody.

Jako není to špatné, je to inovované. Akorát souhlasím s blueflashem ohledně obsazení soutěžicích. Měli tam soutěžit diváci a na pomoc by byly ty celebrity podobně jako v Kufru. Také se mi to nelíbí, že ty celebrity vyhrávají prachy.
DVB-T - CZ
DVB-S - CS Link(23.5E.) + FTA programy z Astra 19.2E a Thor 0.8W


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kurňa, co to je? vs. KUFR
« Odpověď #2 kdy: 22. 11. 2013, 12:28:44 »
V anketě chybí možnost oba jsou stejně de*bilní.
Lidi kdy už si uvědomíte jak to stálé knourání po starých pořadech nemá smysl. Každý formát je poplatný své době a hlavně konkurenci co je. Všechny komunistické pořady filmy atd. se sledovaly jen proto že nic jiného nebylo ... jednooký mezi slepci králem...
V dnešní konkurenci to prostě nemůže přežít. Na nějaké retro vlně se stále jet nedá, je potřeba na staré zapomenout a objevovat nové.
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kurňa, co to je? vs. KUFR
« Odpověď #3 kdy: 22. 11. 2013, 12:36:06 »
...Všechny komunistické pořady filmy atd. se sledovaly jen proto že nic jiného nebylo ...
To je poněkud zcestná myšlenka. Kdyby to tak bylo, tak by je dneska nikdo nesledoval. Jenže je to jinak, stejně jako dnes byly i tehdy pořady dobré a mizerné. Ty dobré se vysílají dodnes, na ty mizerné si vzpomene akorát TV Barrandov.  :)