Autor Téma: UPC HD mediabox  (Přečteno 42502 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
UPC HD mediabox
« kdy: 10. 08. 2015, 20:17:51 »
UPC začala hromadně obměňovat STB a instaluje HD Mediabox. Stalo se tak u jedné známé a tak jsem byl zavolán k řešení problémů.
Problém první - TV nic neukazuje. STB má naprosto skvělou vlastnost, že povely DO kolidují s TV Sharp. UPC o tom zjevně ví a tak to technik UPC vyřešil opravdu originálně - přes přijímač DO v TV nalepil pásku. Co na tom, že TV pak nepůjde ovládat. Ovšem nalepil ji blbě, takže povel pro STB přepnul TV na jiný vstup :-) To si UPC nedokáže ohlídat, aby toto nekolidovalo nebo v případě kolize instalovat starší STB - o službu Horizon nikdo zájem neměl.
Problém druhý - některé programy se nezobrazují, ačkoliv patří i k základní nabídce. STB nenapíše, že by nebyly předplacené jako píše správně u jiných. Prostě po 5s zmizí lišta s EPG a nic víc. Žádné no signal. Podle mě jde o celé muxy - Mux7, Mux12 a Mux20. Se starým STB s tím nebyl žádný problém. Ví někdo, kde lze u tohoto boxu vyvolat info o síle signálu a chybovosti?
Jinak ovládání tohoto zmetku asi vymýšlel hodně bláznivý Číňan a minuta na boot je opravdu extrém. Hlavně že mě ten křáp několikrát přivítá.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0