Autor Téma: Televizor Sony Bravia KDL-50W805C s Androidem  (Přečteno 7268 krát)

Superpepino

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Televizor Sony Bravia KDL-50W805C s Androidem
« kdy: 18. 08. 2015, 11:41:03 »
Těšil jsem se hlavně na Android, neboť televizi s dobrým obrazem a ucházejícím zvukem dnes už asi umí udělat každý. Z tohoto hlediska ohromné zklamání. Mám internetové připojení 240/20 mb a přesto odezva pomalá, přepínání mezi jednotlivými aplikacemi zoufale pomalé, hledat něco v jejich prohlížeči, to je jen pro silné nervy. V televizi jsem naměřil internet mezi 6-30 mb! Aplikace prakticky žádné, jen dosti nablblých amerických her a nějaké, které mně nic neříkají. V telefonu jich mám asi 60, žádná z nich tam není. Stahuje se to totiž z nějakého jejich Sony Store! Technická podpora Sony jen vyslechne názor a opakuje kolem dokola, že televize není počítač. Což asi víme. Kdybych to věděl, tak si koupím za méně peněz lepší televizi bez Androidu. Kdo ale mohl vědět, že taková firma jako Sony, vyrobí takový téměř nepoužitelný výrobek? /Hovořím o Androidu/.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Superpepino

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Televizor Sony Bravia KDL-50W805C s Androidem
« Odpověď #1 kdy: 18. 08. 2015, 18:15:41 »
Od včerejška taky tento televizor až o 3000  Kč téměř všude zlevňují. V tomto stavu Androidu je totiž nekonkurenční.


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Televizor Sony Bravia KDL-50W805C s Androidem
« Odpověď #2 kdy: 18. 08. 2015, 19:44:02 »
tak mě na televizi hlavně zajímá obraz a zvuk, rychlost přepínání, konektivita. Vše navíc beru jako vatu, která má za úkol zvednout cenu, jenže v poslední době když chceš slušné parametry, je v každé bedně už nějaký ten smart systém
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!