Autor Téma: T-Mobile TV  (Přečteno 111693 krát)

s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
T-Mobile TV
« kdy: 21. 01. 2016, 20:53:07 »
Tak T-mobile pomalu končí prázdniny a tak kdo se na tuhle službu podle T-Mobile "vánoční dárek" chytnul a regnul si to tak tomu ted posílají SMS s timto textem:

Dobry den, nase prazdniny s bezplatnou Mobilni TV Start pomalu konci. O televizi v mobilu ale neprijdete, jen Vas od 1. unora vyjde na 119 Kc mesicne. Az do 30.4. 2016 Vam ale nebude spotrebovat mobilni data z limitu, takze si ji muzete brat kamkoliv s sebou. A pokud uz Mobilni TV nechcete, staci poslat TV DEAKTIV na 4603. Vice na www.t-mobile.cz/tv. Vas T-Mobile

Pomlu zkusí kolik lidí je ochotno zůstat a pak zůstat i když budou muset platit za data pak uvidí co se jim více vyplatí. :)
« Poslední změna: 21. 01. 2016, 20:55:44 od s.s.rock »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #2 kdy: 26. 01. 2016, 10:06:06 »
Zaujala mě zmínka o tom že nebudou strhávána data pří použití jejich tv aplikace. Mobilní operátoři v ČR jsou do nebe volající
zloději. Kolega z práce byl týden na podkapatské Rusi . Jak byl překvapen, že tam nikdo nezná význam FUP. V této zubožené
zemi žádné datové limity neexistují. A toto se netýká jen Ukrajiny. Hold český zákazník si nechá líbit všechno a ještě to chválí.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #3 kdy: 26. 01. 2016, 10:39:26 »
Zaujala mě zmínka o tom že nebudou strhávána data pří použití jejich tv aplikace. Mobilní operátoři v ČR jsou do nebe volající
zloději. Kolega z práce byl týden na podkapatské Rusi . Jak byl překvapen, že tam nikdo nezná význam FUP. V této zubožené
zemi žádné datové limity neexistují. A toto se netýká jen Ukrajiny. Hold český zákazník si nechá líbit všechno a ještě to chválí.

Ono to není jen o internetu a FUPu ale o celkové ekonomice. V zemi kde lidé nemají co jíst asi težko bude někdo zavádět fup na interentu když tam mají zařízení které ten internet dokže využít jen ty největší boháči. Fup se zavadí zpravidla tam kde je mnoho zakazniků a sloužící k tomu aby se síť nepřetěžovala. ;)


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #4 kdy: 26. 01. 2016, 11:12:34 »
Zaujala mě zmínka o tom že nebudou strhávána data pří použití jejich tv aplikace. Mobilní operátoři v ČR jsou do nebe volající
zloději. Kolega z práce byl týden na podkapatské Rusi . Jak byl překvapen, že tam nikdo nezná význam FUP. V této zubožené
zemi žádné datové limity neexistují. A toto se netýká jen Ukrajiny. Hold český zákazník si nechá líbit všechno a ještě to chválí.
problém není v ekonomice, ale v ČR je mobilní a internetová síť nejhorší v Evropě. Divím se, že to nevíš. Ukrajinské síti a to nejenom mobil. internetové, kabelové nebo sat. nesahají české služby ani po kotníky. Což je hrozná ostuda pro ČR. Ale jen tak namátkou dám příklad z Rakouska. O něm nemůžeš tvrdit , že tam to používají jen ti bohatí. Všimni si detailu je to bez fupu.
http://my.jetscreenshot.com/26936/20160126-x5le-169kb.jpg

Ono to není jen o internetu a FUPu ale o celkové ekonomice. V zemi kde lidé nemají co jíst asi težko bude někdo zavádět fup na interentu když tam mají zařízení které ten internet dokže využít jen ty největší boháči. Fup se zavadí zpravidla tam kde je mnoho zakazniků a sloužící k tomu aby se síť nepřetěžovala. ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jeff_Si

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #5 kdy: 26. 01. 2016, 11:47:41 »
Na Ukrajině je ФУП.  :D


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #6 kdy: 26. 01. 2016, 13:52:26 »
U nás měl T-Mobile taky internet bez fupu jmenoval se ten baliček Internet Bussinis a stál 699kč. Kdysi sem ho měl ale pak sem ho z finanční tisně zrušil a když sem se s toho pak vyhrabal už se tenhle tarif nedal aktivovat.
http://my.jetscreenshot.com/26936/20160126-x5le-169kb.jpg
Jinak tak cena není zrovna paradní 20éček = cca 500kč jen za net a to beru tu nejpomalejší rychlost. Naši to ale tahle rozdelené nemají, mají jednu exra rychost pro všechny a omezení je ten fup. ;)
« Poslední změna: 26. 01. 2016, 13:54:06 od s.s.rock »


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #7 kdy: 31. 01. 2016, 19:07:06 »
Tak dneska sem deaktivoval T-Mobile TV protože od zítra už je za 199kč, přišla mi tato nečekaná odpoveď:
Dobry den, podle Vaseho prani Vam 21.2.2016 vypneme Mobilni TV. Do te doby ji od nas porad mate zadarmo a nespotrebovava Vam mobilni data. Vas T-Mobile


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #8 kdy: 31. 01. 2016, 20:45:25 »
Zaujala mě zmínka o tom že nebudou strhávána data pří použití jejich tv aplikace. Mobilní operátoři v ČR jsou do nebe volající
zloději. Kolega z práce byl týden na podkapatské Rusi . Jak byl překvapen, že tam nikdo nezná význam FUP. V této zubožené
zemi žádné datové limity neexistují. A toto se netýká jen Ukrajiny. Hold český zákazník si nechá líbit všechno a ještě to chválí.

Asi im to mal preložiť do ukrajinštiny.... Napr. poskytovateľ VOLIA má FUP podľa typu služby od 80GB/mesiac do 700 GB/mesiac.
« Poslední změna: 31. 01. 2016, 20:47:40 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Petr Petr

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #9 kdy: 31. 01. 2016, 23:56:51 »
Tak dneska sem deaktivoval T-Mobile TV protože od zítra už je za 199kč, přišla mi tato nečekaná odpoveď:
Dobry den, podle Vaseho prani Vam 21.2.2016 vypneme Mobilni TV. Do te doby ji od nas porad mate zadarmo a nespotrebovava Vam mobilni data. Vas T-Mobile

Mne teda prislo, ze mi ji podle prani vypnou 1.2.2016. Ale mozna je to tim, ze jsem ji vyuzival jen na wifi a pres konkurencni mobilni pripojeni.


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #10 kdy: 01. 02. 2016, 21:54:30 »
Zaujala mě zmínka o tom že nebudou strhávána data pří použití jejich tv aplikace. Mobilní operátoři v ČR jsou do nebe volající
zloději. Kolega z práce byl týden na podkapatské Rusi . Jak byl překvapen, že tam nikdo nezná význam FUP. V této zubožené
zemi žádné datové limity neexistují. A toto se netýká jen Ukrajiny. Hold český zákazník si nechá líbit všechno a ještě to chválí.
To je nesmysl, FUP je v mobilní síti všude na světě, spíš to bude tím že na Ukrajině jsou tak zaostalí, že je tam málo zákazníků a FUP by se tamním operátorům nevyplatilo zavádět. Ani u nás před deseti lety ještě žádný FUP v mobilních sítích nebyl.
Loudness War zabijí hudbu!


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #11 kdy: 01. 02. 2016, 22:27:56 »
pro Michal Toth: ale nedíval jsi se na můj druhý příspěvek. Pak mudruj. Tohle nabídka z Rakouska o něm snad nebudeě tvrdit, že je zaostalý. Všmni mob. internet bez FUPu
 http://my.jetscreenshot.com/26936/20160126-x5le-169kb.jpg


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #12 kdy: 01. 02. 2016, 22:44:51 »
pro Michal Toth: ale nedíval jsi se na můj druhý příspěvek. Pak mudruj. Tohle nabídka z Rakouska o něm snad nebudeě tvrdit, že je zaostalý. Všmni mob. internet bez FUPu
 http://my.jetscreenshot.com/26936/20160126-x5le-169kb.jpg
Nějaký fake. Stránka má být Rakouská a přitom je v češtině. Na věci jako přihlášení nelze klikat a pak je tam T-Mobile ale odkaz na web kamsi do horoucích pekel. Možná tahle nabídka kdysi někde byla ale muže to být 100let staré. ;)
« Poslední změna: 01. 02. 2016, 22:50:58 od s.s.rock »


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #13 kdy: 02. 02. 2016, 09:50:13 »
Zadny fake:
http://shop.t-mobile.at/tarife/data
Je to bez klasickeho FUPu s datovym objemem. Jen maji v podminkach neco v tom smyslu, ze pokud to bude nekdo pouzivat neprimerene na ukor dalsich uzivatelu, takze mu to omezi a vyzvou ho k naprave.


kolenac2

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 200
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #14 kdy: 02. 02. 2016, 09:59:32 »
s.s.rock to jsem nečekal , je to samozřejmě screen web stránky a je to přeložený chromem překladatelem. To jsem nečekal takovou internetovou neznalost.