Autor Téma: T-Mobile TV  (Přečteno 111690 krát)

Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #30 kdy: 04. 04. 2016, 11:26:15 »
Snad až na slovenské Dajto a Wau by měla být kompletní nabídka slovenských programů v HD, na rozdíl od O2 ...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #31 kdy: 04. 04. 2016, 11:51:05 »
@Pavel: bez záruky: STV 1, STV 2, STV 1 HD, Dajto, JOJ, JOJ HD, JOJ Plus, Markíza.
@Maxo: a neráčíte si to plést s UPC Horizon? HD programy jsou zatím jedna z nejasností...


Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #32 kdy: 04. 04. 2016, 12:32:41 »
Já čerpám z webu Digitální rádio, viz.

Od O2TV se liší nabídka T-Mobile také dostupností slovenských kanálů v HD kvalitě, konkrétně Jednotka, Dvojka, Markíza (slovenská verze), JOJ, Plus a Doma. Dalšími poměrně kuriózními stanicemi jsou Golf Channel HD, Duck TV HD ....



Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #33 kdy: 04. 04. 2016, 12:45:54 »
@Maxo: Aha, to je jiná. Lukáš Polák je důvěryhodný zdroj.
Jinak T-Mobile zatím jen mlží, odpověď na můj dotaz na jejich FB:
T-Mobile CZ Dobré odpoledne Petře, jakmile budou informace k dispozici, tak je zveřejníme na www.t-mobile.cz/tv Zuzka
V téhle situaci programátoři používají termín "VBB" což znamená "v blízké budoucnosti", česky "v úterý nebo v únoru..."  ::)   


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #34 kdy: 04. 04. 2016, 12:59:25 »
@Pavel: bez záruky: STV 1, STV 2, STV 1 HD, Dajto, JOJ, JOJ HD, JOJ Plus, Markíza.
@Maxo: a neráčíte si to plést s UPC Horizon? HD programy jsou zatím jedna z nejasností...
Tak Dajto by byl hodně dobrej a STV 2 taky a JOJ Cinema ten nebude?
« Poslední změna: 04. 04. 2016, 13:02:44 od s.s.rock »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #35 kdy: 04. 04. 2016, 13:46:40 »
Programová nabídka + ceník:
« Poslední změna: 04. 04. 2016, 13:55:09 od Karlos68 »
Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60


Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #36 kdy: 04. 04. 2016, 15:20:36 »
Tak buď už slepnu a nebo vážně nevím, protože žádné dokumentární programy v HD, to je vtip dne, sportovní balíček také opravdu nic moc nepředvedl, suma sumárum revoluce se nekoná a jediné plus vidím v tom, že mají kompletní paket HBO vč. Cinemaxů v HD ...

Btw. Ani jeden program z rodiny Discovery ...  :)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #37 kdy: 04. 04. 2016, 17:57:34 »
Přesně bez Discovery ani náhodou i ten sport je o ničem v nemají v HD ani eurosport ani Sport TV tak že za mně velké zklamání a ani náhodu. :(


Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #38 kdy: 04. 04. 2016, 18:40:42 »
O2 znovu zareagovala, spustila akční kampaň na 2 měsíce zdarma O2 TV, kampaň by měla dle předběžných informací trvat do konce dubna. Osobně bych však řekl, že to prodlouží a budou kontrovat kampaň T-mobile.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #39 kdy: 04. 04. 2016, 19:50:18 »
Tak T-mobile se konečně rozhoupal a updatoval své stránky.
https://www.t-mobile.cz/t-mobile-tv
Na zítra nebo pozítří sepíšu povídání "Duel televizí", ke postavím proti sobě UPC Horizon, O2TV a T-Mobile TV.
 


Maxo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 45
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #40 kdy: 04. 04. 2016, 20:13:02 »
Tak to jsem zvědav, osobně musím říci, že T-mobile je pro mě zklamáním ..

Btw. O2 loni na podzim ohlašovala, že by ráda spustila i v nějaké formě svojí O2 TV na Slovensku, nevíte někdo o nějakém drbu?  :D Co jsem tak googloval, tak zatím nic, nějak to utichlo  :-\ což je docela škoda, pravděpodobně by se dalo očekávat zařazení slovenských programů v HD i pro nabídku u nás .. 


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #41 kdy: 04. 04. 2016, 20:30:45 »
Pro mně jen opravdu malé. Srovnej viaTV od dceřinky T-Systems a T-Mobile TV od samotné matky.
a) http://viahome.cz/televize/programova-nabidka.html
b) https://www.t-mobile.cz/t-mobile-tv
Já jsem věděl co se asi tak chystá, jen mě mrzí, že se matka prakticky vykašlala na nějakou evoluci již vyzkoušené a běžící služby viaTV. Co ale opravdu zamrzí, jsou dostupné programy převzaté také z viaTV, kde se s tím naposled hýbalo před lety.     


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #42 kdy: 05. 04. 2016, 21:11:31 »
Slíbená studie porovnání IPTV má vyjít jako článek, těšte se ! Makal jsem na tom dnes celý den a zítra to dodělám.  8)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #43 kdy: 09. 04. 2016, 22:08:26 »
Dobrý den, pánové,

poté, co jsem odešel z redakčního týmu mi nepřišlo úplně vhodné zde diskutovat a nadále se zapojovat do dění, ale protože jsem získal souhlas stávajícího šéfredaktora, tak bych se jen rád pozastavil nad příspěvky, které se zde objevily v souvislosti s T-Mobile TV.

Doplnil bych jen, že v testovacím režimu byly v nabídce ještě následující stanice, které v ní nyní nejsou:

Dajto
Film+
AMC
Sport 1
Sport 2
Sport 1 HD
Sport 2 HD
Minimax
Jim Jam
Discovery
Discovery World
Discovery Science
ID: Investigation Discovery
Animal Planet
Spektrum
Spektrum Home
National Geographic HD
Spektrum HD
TV Paprika
CBS Reality

Z výše uvedeného vyplývá, respektive já se domnívám, že T-Mobile nemá s danými provozovateli uzavřené distribuční smlouvy. Dle vyjmenovaných stanic si lze dovodit, že jde o AMC International - Central Europe, Channels (některé stanice) a Discovery. Dajto pak není v nabídce proto, že by s ním byly problémy kvůli sportovním právům (fotbalu). To je opět moje domněnka, ale jistě nebudu daleko od pravdy.

Své postřehy ohledně této služby jsem popsal v následujícím článku, který pocházel ještě z testovací fáze:
http://www.rozhlas.cz/digital/digital/_zprava/tmobile-spusti-vlastni-iptv-stejne-jako-o2tv-bude-fungovat-i-na-sitich-jinych-operatoru--1596316

Co již mám potvrzené díky svým kontaktům, je také následující zpráva:
http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/discovery-v-cesku-vypne-dve-stanice-nahradi-je-nove-kanaly--1599912

To je pak možné odpověď na to, proč nakonec nejsou v nabídce kanály ID a Discovery World.

Zdravím vás a přeji pěkný večer všem.
« Poslední změna: 09. 04. 2016, 22:12:17 od Lukáš Polák »
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:T-Mobile TV
« Odpověď #44 kdy: 10. 04. 2016, 00:36:38 »
V souvislostí s T-M televizí je nejprve nutno položit si otázku, kdo vlastně vykupoval práva, jestli dceřiná společnost T-Systems (bývalý PragoNet) nebo matka T-Mobile. Tato "nová" televize je prakticky klon viaTV, IPTV provozované právě dceřinou společností už asi od roku 2010. A protože předtím šlo o službu pro investory, stavící developerské projekty bytových domů, kde potom viaTV běhala po optice od T-Systems, běžný uživatel o ní mnoho nevěděl.
Je zde několik hypotéz, které předkládám:
1) T-Systems práva skončila, nově je nevykoupili a matka to má "na háku"
2) práva drží T-Systems a nějaké interní pnutí vede k tomu, že je nechce poskytnout matce
3)  T-Mobile skončila práva, která nakoupila pro T-Systems. Selhal lidský faktor a nová práva nejsou vykoupena
4) T-Mobile nechtěl zaplatit, kolik si držitelé práv řekli.
Variantu nechávám zcela na výběru laskavého čtenáře. A ono to nakonec může být i úplně jinak.