Autor Téma: DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner  (Přečteno 451687 krát)

David Neřeknu

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner
« Odpověď #45 kdy: 08. 08. 2017, 08:49:13 »
Pendy - Nejdříve poděkuji za reakci. Vím o tom, že nejprve byl do boxů instalován Android 4.4.2 (kitkat). Přístroj jsem kupoval zde:
https://www.exasoft.cz/di-way-and-40-4k-uhd-dvb-t2-quad-core-k1plus_d179501.html?whisperword=di%20way%20and%2040

Jinak ještě jednou k tomu vypínání. Jde mi pouze o větší bezpečí (možnost vyhoření), z důvodu velkého množství elektrospotřebičů v domácnosti, což jsem zmínil. Pokud připustím, že některá součást zařízení může úplným vypnutím/zapnutím ze sítě trpět, tak je to pouze zdroj (a RAMka?), který jediný zůstává ve standby pod napětím. Tedy i odtud logicky hrozí ta možnost vyhoření. Pokud je mi známo, tak pro ostatní součástky nemůže být standby v ničem přínosem, pokud tedy těmi "nárazy" při zap/vyp prochází v obouch případech bez rozdílu. Ješte bych se vrátil k tomu naběhnutí přístroje. Nyní jsem byl DiWay znovu "otestovat" a skutečně nemohu potrdit tvou zkušenost s automatickým přepnutím přístroje do režimu DTV po naběhnutí Androidu. Pochopitelně jsem přístroj nejprve vypnul ve stavu DTV. Každopádně, pokud se nemýlím, tak je ten režim DTV vlastně aktivován "pouhou" aplikací v Androidu? Potom tedy proštuduji nastavení, kde by měla být možnost automatického spuštění aplikace po naběhnutí systému. Je to tak?
« Poslední změna: 08. 08. 2017, 14:36:43 od David Neřeknu »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner
« Odpověď #46 kdy: 08. 08. 2017, 15:47:53 »
Jde o dva uplne odlisne boxy. :)

DIWAY AND-4, chipset S805, 4.4.2 KitKat, HEVC HD
DIWAY AND-40, chipset S905, 5.1.1 Lollipop, HEVC UHD


pendy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner
« Odpověď #47 kdy: 10. 08. 2017, 01:56:09 »
Tak tím se to vysvětluje. Já jsem samozřejmě mluvil o přístroji Di-Way And-4, kterého se tato diskuze týká, pokud vím. O novější UHD verzi nevím samozřejmě nic, protože jí nevlastním.
Jinak souhlasím s tím, že napájecí zdroj je samozřejmě nejvíce náchylný na přepěťové špičky, ale bez zdroje žádný přístroj nefunguje, takže to slovíčko "pouze" před slovem zdroj mi tam moc nesedí.


skuhrar

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner
« Odpověď #48 kdy: 15. 12. 2017, 21:02:22 »
Ten třetí řádek mám stejný CXD 2837 DTV!

Diky. Tady je rozuzleni.

Opravdu existuji dve verze HW, jedna tunerem (demodulatorem) CXD2837, druha s Si2168.  Po delsim hledani se mi podarilo najit starsi FMW pro Si2168 (datum 201507). Po bezproblemovem nahrani tohoto FMW se jiz zobrazuje na tretim radku o kernelu Si2168 DTV a DTV aplikace funguje. Sice problem s prehranim zaznamu TS HEVC 540p (pruhy nahore a dole) jsou zpet, ale DTV prehrava DVB-T bez problemu. Prechodove DVB-T2 naladi, ale programy hodi mezi radia a prehrava jen zvuk. Asi prilis stary FMW, ale novejsi pro Si2168 jsem nenasel. Uvitam tip, pokud nekdo o novejsim nebo puvodnim Diway FMW vi.

Moje doporuceni - pokud se vam na tretim radku u kernel version ukazuje CXD2837 DTV, tak bych se noveho FMW od Sapra nebal a zkusil.


Stalo se mi totéž, po updatu nefunguje DVB-T2, tak bych chtěl požádat o zaslání odkazu na starší FMW pro Si2168 (datum 201507), protože tuner využívám.

děkuji


Ckakarl

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:DI-WAY AND-4 Quad Core K1, Android Media Player + DVB-T2 tuner
« Odpověď #49 kdy: 01. 05. 2019, 13:51:14 »
Nejlepší je najmout profesionály, kteří se s tímto úkolem vyrovnají neslušně rychle) proč byste měli ohýbat záda marně? Jsem 60 let, vydělávám dost peněz na http://ruleta77czech.com/evropská-ruleta nyní vždy hledám pomoc od jiných lidí.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0