Autor Téma: Aktuálnost DigiZone.cz  (Přečteno 74865 krát)

muf muf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Aktuálnost DigiZone.cz
« kdy: 22. 08. 2016, 12:12:58 »
Poslední měsíce mně příjde tento web "zpomalený". Dříve se každkou chvíli objevila nějaká zajímavá aktualita. Myslím zajímavá, např. to že nějaký TV kanál vysílal několik hodin bez loga nepovažuji za důležitou aktualitu. Ale to že Prima sama potvrdila svůj zájem vstoupit se svým kanálem na Slovensko už 19.8. a do této chvíle zde ani zmínka.
Jako placený web by měl být napřed oproti konkurenci nebo alespoň souběžně s nimi, ale ne pozadu....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


odbornikdigizone

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #1 kdy: 22. 08. 2016, 12:22:26 »
A co čekáte od takových nýmandů, jako jsou Brychta a Herwig? Oba už dostatečně ukázaly své kvality...


MartinCe

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #2 kdy: 22. 08. 2016, 17:38:48 »
Poslední měsíce mně příjde tento web "zpomalený". Dříve se každkou chvíli objevila nějaká zajímavá aktualita. Myslím zajímavá, např. to že nějaký TV kanál vysílal několik hodin bez loga nepovažuji za důležitou aktualitu. Ale to že Prima sama potvrdila svůj zájem vstoupit se svým kanálem na Slovensko už 19.8. a do této chvíle zde ani zmínka.
Jako placený web by měl být napřed oproti konkurenci nebo alespoň souběžně s nimi, ale ne pozadu....
Plně s Vámi souhlasím.
Po situaci změny redaktorů došlo k úpadku webu a na jistém konkurenčním webu parab....cz jsou informace jak o několik hodin, tak i několik dní dříve než zde,kde jsou v poslední době spíše testy drahých výrobků, které si nekupuje velká masa lidí, dále pak výsledky sledovaností a nakonec televizní tipy pro daný den. Je škoda, jak se dokáže web zhoršit.
Občas tady na fóru se dozvím více zajímavých informací, například od Davida Kříže, Vítka2442 apod.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #3 kdy: 22. 08. 2016, 18:24:26 »
Plně s Vámi souhlasím.
Po situaci změny redaktorů došlo k úpadku webu a na jistém konkurenčním webu parab....cz jsou informace jak o několik hodin, tak i několik dní dříve než zde,kde jsou v poslední době spíše testy drahých výrobků, které si nekupuje velká masa lidí, dále pak výsledky sledovaností a nakonec televizní tipy pro daný den.
Pár postřehů k vašemu příspěvku.
1) Taky na P.... píšou v té honbě za aktuálností občas pěkné bláboly. Obzvláště když se pokoušejí o překlad něčeho ze zahraničí.
2) A hlavně je P.... orientovaná hlavně na satelit.   
3) A co byste asi chtěl testovat na šuntu za pár stovek pro ty "masy lidí" ? Když to hodně přeženu: "Tady je vypínač, tady je SCART, takové je ovládání. Strkají se do něj tužkové baterky.A nebojte se, Ordinaci na něm uvidíte" ???
4) A protože ty vaše "masy lidí" chodí na jiné weby než je tento, proto tu nenajdete takové věci.
5) Masovému konzumentovi řekněme Novy stačí ke štěstí, když mu jde a vysílají jeho oblíbené věci.
6) Sem vždycky totiž chodili minimálně zapálení fandové. A průnik zájmů zapálený fanda kontra "masový novák" prostě není.

@odbornikdigizone: Co takhle si po sobě přečíst, co píšete? Základy českého jazyka se vyučují už v první třídě, vy odborníku  :D     
       
 


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #4 kdy: 23. 08. 2016, 15:21:19 »
Digizone především uhnul od zajímavých témat k bulváru, což se zásadně muselo projevit na sledovanosti. Doby, kdy se tu pod články diskutovalo dlouhé hodiny ve stovkách příspěvků, jsou dávno ty tam. Stačí, když se podívám pod články, které jsem kdysi napsal já sám. Jak chcete dnes o něčem diskutovat, když jsou články placené nebo se jedná o zcela vedlejší témata.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #5 kdy: 23. 08. 2016, 16:52:51 »
Hned jak se přišlo z placením,někdy až vysloveně zbytečným,jsem věštil pokles,placení za články,které jdou přečíst jinde a lépe-včetně diskuse byla největší chyba,jako amater jsem se tu dověděl vše co mi zrovna chybělo,dnes pár podrážděných "odborniků"mi tu vnucuje jakési názory ,které jsou ve hvězdách,čest vyjímkám! :(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #6 kdy: 23. 08. 2016, 18:58:30 »
jamatysek: Nauč se nejdříve psát, předchozí příspěvek cituje akorát hlupák, hádej proč..
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #7 kdy: 23. 08. 2016, 19:00:21 »
Chápu, že tu někteří koupou za redakci, ale stejně to mnoho nezmění. Placený obsah webu není natolik zajímavý, abych si ho já nebo mnozí jiní zaplatili. Sledovanost jednotlivých televizních stanic je mi docela lhostejná, takže nemám důvod. :-) Opravdu zajímavý obsah tu prostě chybí.


odbornikdigizone

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #8 kdy: 03. 09. 2016, 16:58:29 »
Chápu, že tu někteří koupou za redakci, ale stejně to mnoho nezmění. Placený obsah webu není natolik zajímavý, abych si ho já nebo mnozí jiní zaplatili. Sledovanost jednotlivých televizních stanic je mi docela lhostejná, takže nemám důvod. :-) Opravdu zajímavý obsah tu prostě chybí.
Placená sledovanost je totální výsměch. Každý den jsou data volně přístupná na webu Mediaguru, tak proč si je platit zde???


odbornikdigizone

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #9 kdy: 03. 09. 2016, 17:47:29 »
Už tě zase pustili z klece?


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #10 kdy: 03. 09. 2016, 18:31:17 »
Do klece už blázny u nás nezavírají, a to nejméně 2 - 5 let. Protože na to byly mezinárodní stížnosti, že takové jednání nepatří vůbec do civilizované Evropy. Ani do civilizované Asie nebo Afriky :)
Zatímco nakrmit práškama a tak dát vydělat té správné firmě je velmi civilizované :-)


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #11 kdy: 03. 09. 2016, 19:00:09 »
Některá autistická onemocnění se vyznačují mimo jiné nadměrnou agresivitou. Takoví pacienti byli pro svou bezpečnost a také pro bezpečnost ošetřujícího personálu v síťových (nikoliv klecových) lůžcích. Jenže pak se objevila paní spisovatelka J.K. Rowlingová s tvrzením, že je těmto nemocným nešťastníkům velice ubližováno. Já to vidím tak, že lékař má léčit a spisovatel psát knihy. Tak teď tito pacienti dostávají silné tlumící léky. Otázka je, co jim vlastně ubližuje více, tyto léky jsou totiž obvykle návykové.
A teď konec OT a co kdybychom se vrátili k tématu?  ;)
Platí obzvláště pro nováčky.             


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #12 kdy: 03. 09. 2016, 20:16:37 »
Ale o tom žádná. Spisovatel se má ale věnovat psaní knih, ne fušování do řemesla doktorům. Obzvláště v oblastech neurologie, psychologie a psychiatrie. A taky nemá využívat svého jména k prosazení svých vlastních neodborných názorů.
   


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #13 kdy: 03. 09. 2016, 20:53:57 »
Jamatysek-fascinuje mně jak dnes všichni rozumí všemu,odbornost a kvalifikace je k ničemu-stačí umět hodně kecat,podle toho to i vypadá-rozubradové všech zemí spojte se k zániku světa! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Aktuálnost DigiZone.cz
« Odpověď #14 kdy: 03. 09. 2016, 21:19:32 »
Jenomže zavírání lidí do sítě nebo do klece není léčebná metoda. Je to rafinovaný způsob jak od nich mít na chvíli pokoj. A to znamená, že je takový postup kritizovatelný. Skutečně lze vzkázat Čechům: Tohle do Evropy vůbec nepatří.
Zatímco nacpat je práškama, abych od nich měl klid, je zjevně přijatelné :-) Léčba to taky není, ono ne vše jde léčit.