Autor Téma: Které "Rockové" rádio má nejlepší program?  (Přečteno 83869 krát)

Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #15 kdy: 08. 10. 2016, 10:37:36 »
Samozřejmě Beat.
Loudness War zabijí hudbu!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #16 kdy: 06. 10. 2017, 23:07:29 »
někdy v týdnu , ráno, zahrálo rádio Beat mou hymnu v originál provedení od Mott The Hoople:  All The Young Dudes (napsal to David Bowie, ale to je jiná story)

Pustili tam snad origoš verzi, která ve mně vydolovala podvědomě uložené pocity když jsem to slýchával na Luxíku; téměř jsem za volantem stekl jak .račka k pedálům a vozidlo bylo neovladatelné, naštěstí jenom obrazně.

Naše rádia poslouchám jenom náhodně, ale i tak bych tipoval, že ten výkop All The Young Dudes byl výjimečný, čímž rádio Beat má ode mně 10+
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Pavel S

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #17 kdy: 07. 10. 2017, 11:36:53 »
Ještě bych přidal rádio Orlicko, taky zajímavý výběr hudby


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #18 kdy: 07. 10. 2017, 12:16:11 »
Ještě bych přidal rádio Orlicko, taky zajímavý výběr hudby
maš ho tam ;), koukal jsem že sami se prezentují jako radio ktere hraje rock, no kolem jsem projíždel, akorad jsem neproladoval radio :D kolikrat když někam jedu tak nevim co mužu po ceste čekat, abych třeba zkusil stanici tohoto typu.
Každej bude znat třeba beat kterej je celorepublikovej, pak možna rock radio nebo hey radio, ale ti moc vysilačů nemají, beat ma asi nejvíc no, pražádky a středočechy ještě napadne rockzone. Ale co jsem jel na moravu tak jsem zkusil rock max a skyrock :D aspoň je po republice víc alternativ k beatu ;) my severočeši mame k beatu jako alternativu rockradio (byvalá gama) a radio hey (ten mym rad hlavne to není typickej kafemlejnek a reklamní hlásná trouba). Kdo tu má možnost přijímat dab+ a nevadí mu němčina, tak pak tu hraje radio bob z německa, take mají hodne dobrej playlist.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #19 kdy: 09. 10. 2017, 16:14:40 »
Dost často mívám v dílně puštěné Radio Freccia HD. Tam jsem poprvé a naposledy viděl v televizi Mahagony Rush, kdo ví co to bylo. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


leondm

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #20 kdy: 09. 10. 2017, 20:56:46 »
Než jsem objevil Hey Radio, tak jsem poslouchal Beat, ale ty neustálé reklamy na Beatu mě jaksi odladily na Hey radio.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #21 kdy: 09. 10. 2017, 22:03:46 »
Dost často mívám v dílně puštěné Radio Freccia HD. Tam jsem poprvé a naposledy viděl v televizi Mahagony Rush, kdo ví co to bylo.

zajímavé co člověk všechno prošvih, ale není se co divit, jsou tam tony muziky out there

jsem jukl na tjubku, že o čem je řeč, no a Frank Morino v takovém klasické blues rocku Voodoo Chile, prostě paráda
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #22 kdy: 16. 11. 2017, 18:37:34 »
dnes v 17:20 dalo rádio Hey Procol Harum a jejich A Whiter Shade of Pale a hned za tím Simon&Garfunkel: The Sound of Silence; v tu chvíli to bylo nejlepší rádio na světě; a taky proto jsem nemusel prskat za volantem v ucpaném Brně :)
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #23 kdy: 16. 11. 2017, 18:58:27 »
dnes v 17:20 dalo rádio Hey Procol Harum a jejich A Whiter Shade of Pale a hned za tím Simon&Garfunkel: The Sound of Silence; v tu chvíli to bylo nejlepší rádio na světě; a taky proto jsem nemusel prskat za volantem v ucpaném Brně :)

jojo tam takhle hrajou běžně, nejlepe když hrajou napřání, nebo je běžne zařazují, slyšel jse mtam i všemožne rarity, pro ně neni problem zahrat ani madarskou, polskou či nemeckou kapelu a to v originalnim jazyce, což na beatu asi těžko uslyšíš madarskej rock či polskej :D je to skutečne radio "vice hudby meně slov" ač je to slogan pražskeho rádia, tak skutečne mají opravdu hodne hudby a velmi malo slov a reklamy, takhle si představuju radio, a ne reklamní hlasnou troubu přerušovanou písničkami. Jinak dneska byl ucpanej i Liberec :D
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


Dave1977

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #24 kdy: 19. 11. 2017, 14:19:06 »
Na VKV mám omezený výběr,přesto jsem přestal poslouchat v podstatě i ten Beat,jednak pro neutěšený počet reklam a v neposlední řadě i výběr hudby.Je mi 40 let a od puberty jsem čistý metalista a slyšet neustále Stouny,Beatles a oldies 60 let je k uspání,chápu,že je to beatová stanice ale omýlat od čistých kapel metalu Judas Priest,Iron Maiden jen 2 kousky je ubohost.Už mě nebaví.Jediný pořad který na Beatu za něco stojí je Hard/Heavy každou neděli od Standy Rubáše a Davida Krédla.Na netu poslouchá hodně švédské barranen rádio.U nás je špička Rádio1 ale tam je to jiném stylu ale kvalia velmi vysoká.


alnagon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #25 kdy: 23. 11. 2017, 10:32:33 »
Na VKV mám omezený výběr,přesto jsem přestal poslouchat v podstatě i ten Beat,jednak pro neutěšený počet reklam a v neposlední řadě i výběr hudby.Je mi 40 let a od puberty jsem čistý metalista a slyšet neustále Stouny,Beatles a oldies 60 let je k uspání,chápu,že je to beatová stanice ale omýlat od čistých kapel metalu Judas Priest,Iron Maiden jen 2 kousky je ubohost.Už mě nebaví.Jediný pořad který na Beatu za něco stojí je Hard/Heavy každou neděli od Standy Rubáše a Davida Krédla.Na netu poslouchá hodně švédské barranen rádio.U nás je špička Rádio1 ale tam je to jiném stylu ale kvalia velmi vysoká.

Tohle s Beat podepisuju. Občas si pustím Rock Radio, ale většinou poslouchám na netu Radio Max - Hard!


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #26 kdy: 22. 12. 2017, 21:16:50 »
dnes v 17:20 dalo rádio Hey Procol Harum a jejich A Whiter Shade of Pale a hned za tím Simon&Garfunkel: The Sound of Silence; v tu chvíli to bylo nejlepší rádio na světě; a taky proto jsem nemusel prskat za volantem v ucpaném Brně :)

...a minulý týden rejdiou Beat dalo Ozzyho Changes a hned poté Claptonovou Layla...náhodný poslech v autě, doma jsou v šumu a do DAB nechtějí tak ať si trhnou...

při psaní těchto řádků mně uhranuje  Mike Oldfield: Tubular Bells II; a to jsem tak líný, že místo DVD video koncertu v šuplíku to startnu na tjubce...pohodlí...šaškovat s anténou kvůli rádiu Beat tedy nebudu... :P
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #27 kdy: 22. 12. 2017, 21:27:39 »
Radio Beat už v DAB bylo (Teleko) odtamtud vystoupilo kvůli ekonomickým nákladům.
Zůstalo v DAB aspoň v síti u RTI, kde až vyprší smlouva, nebude ji dále prodlužovat.Už si uvědom, že DAB není cesta a je mrtvé a nepřínosné.Proto na něj každý kašle.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #28 kdy: 22. 12. 2017, 22:20:10 »
ále BeatJi, já proti Tobě nic nemám, tedy pokud nevybliješ své temné vnitřnosti jako co hulíš ap. Tvůj názor na DAB plně respektuji tak jako re/ne/respektuji ten můj, protože my dva o tom nerozhodnem...

Pro mně je rozhodující, že DAB ČRo zde doufám na pár let zůstane a byť jeho nabídka není ideální, je to přínos; pokud Rakousko příští rok naladím a budou tam avizované stanice, tak se můžu na celé naše FM definitivně vyprdnout; nechápu která nebeská záře Ti cpe do hlasivek výroky jako "už si uvědom, že DAB není cesta a je mrtvé a nepřínosné"; kdykoliv jsem na DAB šáhl tak bylo přínosné; když vynecháme pomatené Nory (je to malý národ, neznají vesmírné signály), Němci po SHitlerovi dělají další historický megapojeb s DAB...hlupáci.. ; Švýcaři jsou pomateni ještě více než ti Norové, mají tam 3 nebo 4 jazykové skupiny, jak by mohli umět počítat do 2 že DAB je mrtvé..

..su klidnej...již mi běží v sluchátkách Tubulární zvony III, ty II byly lepší
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Které "Rockové" rádio má nejlepší program?
« Odpověď #29 kdy: 22. 12. 2017, 23:35:48 »
Jednička TB byla ještě lepší než dvojka a trojka. Kde jsem slyšel poprvé jedničku si už nevzpomenu, že by na Rockpalastu. 
Jestli budeme poslouchat DAB nebo FM nezáleží na nás tady na fóru. Karty se rozdávají úplně někde jinde.   
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML