Autor Téma: Slovenský DVBT2 MUX4 - Javořina ,Kamzik - Příjem v ČR  (Přečteno 7408 krát)

jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Přijímá někdo na Moravě kanál 23 z Velké Javořiny nebo kanál 39 z Kamziku? Pokud ano,odkud?
Díval jsem se na mapu pokrytí a je docela slušná. Jsou pokryté všechny větší města na jižní a střední Moravě,např. Brno, Olomouc, Prostějov,Přerov,Znojmo,Břeclav,Hodonín,UH
Zajímá me,zda si někdo z ČR tento multiplex platí? Já právě ano, pro nás je to vlastně jediný legální příjem HD verzí Markízy a JOJ
« Poslední změna: 12. 12. 2017, 08:49:25 od jirkazdevitky »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenský DVBT2 MUX4 - Javořina ,Kamzik - Příjem v ČR
« Odpověď #1 kdy: 12. 12. 2017, 08:22:06 »
Legální příjem JOJ je i z k56 (TV Joj, Joj Plus, TA3, Barrandov FAMILY). Jinak je podstatně snadnější satelitní příjem Skylink, kde na kartu s regionem SK funguje vše jak má. Pozemní příjem zrovna v Brně je spíš otázkou příznivých vlivů (dobré povětrnostní podmínky, vhodná lokalita bez překážek směrem na VJ nebo BL).


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenský DVBT2 MUX4 - Javořina ,Kamzik - Příjem v ČR
« Odpověď #2 kdy: 12. 12. 2017, 09:25:48 »
Většina jihovýchodu jižní Moravy je dobře pokryta z vysilačů Velká Javorina nebo Kamzík. Já si mohu i vybrat, ale z důvodu jednoduššího slučování používám Javorinu s kanály 55,56 a 57. Na kódovaný kanál 23 mám občas sólo anténu, kartu na Plustelku ale nevlastním. Celý prosinec je odkódován program Joj Cinema HD, tak to je jediný, který z těch kódovaných přijímám.   
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Tomixis

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Slovenský DVBT2 MUX4 - Javořina ,Kamzik - Příjem v ČR
« Odpověď #3 kdy: 13. 12. 2017, 05:16:05 »
Chytam Javorinu i Kamzik. Lokalita : Brno Lisen, potvrzuju prijem na K23 z Javoriny i K39 z Kamziku - T2 je oproti ostatnim MUXům slabsi, nicmene stabilni. Javorina ma pouze podle budiku na TV silnejsi signal. Antena Televes DAT BOSS TFORCE LTE + zesilovac AWS-1035