Autor Téma: Rušení?  (Přečteno 10899 krát)

Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Rušení?
« kdy: 28. 01. 2011, 09:37:05 »
Ahoj, dneska jsem opět přepnul na analog a na K49 (ČT1 - Harusův kopec,jen dokrývač) příjem na to, že je výkon vysílače jen několik Wattů, nebyl až tak špatný (vzdálenost 40 km). Ale když jsem hledal na internetu z mobilu, tak pokaždé když se načítala stránka bylo po obraze a celkem i po zvuku. Ale myslím si, že to možné není, ne? Aby wifina ovlivňovala i UHF? Wifi pracuje úplně někde jinde, ale zase je pravda že z mobilu leze všechno.....Setkal už se s tím někdo?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan H

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 159
  • Není nad výhled s dálkovým příjmem:-)
    • Zobrazit profil
Re: Rušení?
« Odpověď #1 kdy: 28. 01. 2011, 10:07:49 »
Bohužel to možné je.Zvláště u u některých zařízení pro wifi, byť homologovaných.Mnohdy ještě horší to je s rušením FM pásma rozhlasu...Obracet se první na provozovatele, pokud není vstřícný tak na ČTU.
DVB S:30W-75E,Skylink, DVB T:CZ,AU,SK,HU,analog uhf HU,(BiH), DVB C:UPC.
FM:CZ,SK,AU,HU,HR.


Jan H

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 159
  • Není nad výhled s dálkovým příjmem:-)
    • Zobrazit profil
Re: Rušení?
« Odpověď #2 kdy: 28. 01. 2011, 10:09:35 »
Myslím to obecně, např u zařízení na domě a v okolí, vy s mobilem musíte jít pouze jinam, než je tv a anténa :D
DVB S:30W-75E,Skylink, DVB T:CZ,AU,SK,HU,analog uhf HU,(BiH), DVB C:UPC.
FM:CZ,SK,AU,HU,HR.


Martin B.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re: Rušení?
« Odpověď #3 kdy: 28. 01. 2011, 10:27:35 »
Ale copak?   ;D Že by problém s tou Vaší zázračnou polskou, pokojovou anténou s ještě zázračnějším zesilovačem?  ;D  ;D
http://forum.digizone.cz/index.php?topic=908.0


Ma Te S

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 194
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Rušení?
« Odpověď #4 kdy: 28. 01. 2011, 11:03:34 »
Nééé to není polská, ale stará střešní a je o patro  výše ;D ;D Ale s polskou to taky dělalo 8)

P.S:Ta anténa určitě není zázračná, a ten zesilovač už vůbec ne. Jen jsem se divil že polská anténa za 500kč a ještě k tomu zakoupená v polsku dokáže moc hezký příjem. Divil jsem se hlavně proto,že starý anténní systém pod střechou je nějak v háji a potřebuje zrestaurovat. Asi poto nehraje STV1/2 z Javoriny, ikdyž ještě před 3 lety hrály nádherně. Když jsem teda viděl rozdíl polská/Colorka, tak jsem byl hodně udiven. :P :P
« Poslední změna: 28. 01. 2011, 11:07:52 od Martin Ondrák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Rušení?
« Odpověď #5 kdy: 28. 01. 2011, 22:16:14 »
Je to běžná věc, stejně tak to ruší i příjem digitálu nebo zesilovač. Ruší to přímo přístroj, ne anténu, dejte mobil dál od televize/stb